Informace o Průvodci plánem údržby (Maintenance Plan Wizard) serveru SQL Server 2005 a o úlohách, které může správce provádět s databázemi serveru SharePoint (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932744 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek obsahuje informace o Průvodci Údržba plán v Microsoft SQL Server 2005. Tento článek také popisuje úkoly, které lze provádět v SQL Server 2005, pokud jste správce, který spravuje databází následující produkty:
 • Microsoft Office SharePoint Server 2007
 • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
 • Microsoft Windows SharePoint Services 2.0

Další informace

Průvodce údržbou plán v SQL Server 2005 umožňuje správcům provádět následující úkoly údržby databázích SharePoint:
 • Zkontrolujte integritu databáze
 • Zkrátit databázi
 • Uspořádání indexu
 • Vyčištění historie
 • Aktualizovat statistiky
 • Znovu sestavit rejstřík
Jsme testován tyto úkoly a efekty, které mají tyto úkoly na schéma databáze a výkonu. Následující tabulka shrnuje výsledky testů.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
ÚlohaBezpečné k provedení tohoto úkolu?
Zkontrolovat databáziANO
Zkrátit databáziANO
Uspořádání indexuANO
Vyčištění historieANO
Aktualizovat statistikyANO. Tento úkol je však nepotřebné, protože služba SharePoint Timer provádí tento úkol automaticky.
Znovu sestavit rejstřík NO,. Úkol neobnoví před operaci opětovné sestavení existující možnosti rejstříku. Můžete však použít skripty indexu možnosti obnovení.

Poznámka: Tento problém byl opraven v SQL Server 2005 Service Pack 2.
Určit, zda byl úkol provést bezpečné jsme použita následující kritéria:
 • Zda úkol změnit schéma databáze z výchozího stavu
 • Zda úkol snížit výkon
Výsledky mohou lišit v závislosti na prostředí. Pokud pomocí Průvodce plán Údržba provádět úkoly, které jsou uvedeny v tabulce jako "bezpečná provádět", jsou však pravděpodobně zvýšený výkon SQL Server 2005.

Odkazy

Další informace o podpoře pro změny databáze používané produkty Microsoft Office server a službou Windows SharePoint Services klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
841057Podpora změn v databázích, které jsou používány serverovými produkty systému Office a službou Windows SharePoint Services (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o problémech, které se vyskytují v SharePoint Server 2007 nebo SharePoint Portal Server 2003 při použití úkol znovu sestavit index v SQL Server 2005 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
930887Po vytvoření plány údržby serveru SQL Server 2005 dochází k problémům s portálu oznámení SharePoint Portal Server 2003 nebo s výkonu hledání v produktu SharePoint Server 2007

Vlastnosti

ID článku: 932744 - Poslední aktualizace: 7. listopadu 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office SharePoint Server 2007
 • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
 • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbhowto kbexpertiseinter kbtshoot KB932744 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932744

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Kontaktieren Sie uns, um weitere Hilfe zu erhalten

Kontaktieren Sie uns, um weitere Hilfe zu erhalten
Wenden Sie sich an den Answer Desk, um professionelle Hilfe zu erhalten.