Při plánování Ruční prohledávání obsahu SharePoint Server 2007 a ve službě SharePoint Services 3.0 nelze zakázat VSAPI prohledávání

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 933138 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při plánování Ruční prohledávání obsahu v aplikaci Microsoft Office SharePoint Server 2007 a Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 nelze zakázat kontroly Microsoft Virus Scanning API (VSAPI).

Nastavení skenování VSAPI mají přednost před nastavení ruční skenování. Proto pokud skenování VSAPI určí, že je soubor napaden, ruční skenování nelze získat přístup k souboru a provést akci na něm podle nastavení ruční skenování, které jsou nakonfigurovány pro uživatele.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože model objektu služby SharePoint Services 3.0 neobsahuje možnost zakázání kontroly VSAPI.

Řešení

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v Windows SharePoint Services 3.0 Hotfix balíčku, které je datem 12. dubna 2007. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
934790Popis balíčku opravy hotfix pro službu SharePoint Services 3.0: 12. dubna 2007
Tento balíček oprav hotfix zavádí nový příznak, který se nazývá SkipVirusScan. Při nastavení příznaku SkipVirusScan a použijte společně s SPFile.OpenBinary metoda nebo metoda SPFile.OpenBinaryStream VSAPI umožňuje soubor přístupný. Proto může být provedena ruční skenování na souboru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o modelu objektu služby SharePoint Services 3.0 naleznete služby SharePoint Services 3.0 software development kit (SDK). Chcete-li to provést, přejděte na následující web:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms441339.aspx
Windows SharePoint Services 3.0 SDK stáhnout, navštivte následující web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=05E0DD12-8394-402B-8936-A07FE8AFAFFD&displaylang=en

Vlastnosti

ID článku: 933138 - Poslední aktualizace: 11. května 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc kbexpertiseinter KB933138 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:933138

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com