SharePoint Server 2007'de ve Windows SharePoint Services 3.0 içeriği el ile taranmasını zamanladığınızda VSAPI tarama devre dışı bırakılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 933138 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Office SharePoint Server 2007 ve Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 içeriği el ile taranmasını zamanladığınızda, Microsoft Virus Scanning API (VSAPI) tarama devre dışı bırakılamıyor.

VSAPI tarama ayarlarını el ile tarama ayarları önceliğe sahiptir. Bu nedenle, VSAPI tarama dosya bulaştığından belirlerse, el ile bir tarama dosyaya erişim olamaz ve üzerinde el ile tarama ayarlarını göre yapılandırılmış olan kullanıcı için eylem.

Neden

Windows SharePoint Services 3.0 nesne modeli, VSAPI tarama devre dışı bırakan bir seçenek içermediği için bu sorun oluşur.

Çözüm

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, Windows SharePoint Services 3.0 düzeltme 12 Nisan 2007 tarihli paketinde giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
934790Windows SharePoint Services 3.0 düzeltme paketi: 12 Nisan 2007'in açıklaması
Bu düzeltme paketini SkipVirusScan adlı yeni bir bayrak içerir. SkipVirusScan bayrağının ayarlanması ve SPFile.OpenBinary yöntemi veya SPFile.OpenBinaryStream yöntemi ile birlikte kullanmak, VSAPI erişilebilen bir dosya sağlar. Bu nedenle, dosyayı el ile bir tarama yapılabilir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Windows SharePoint Services 3.0 nesne modeli hakkında daha fazla bilgi için bkz: Windows SharePoint Services 3.0 Yazılım Geliştirme Seti (SDK). Bunu yapmak için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms441339.aspx
Windows SharePoint Services 3.0 SDK'nı karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=05E0DD12-8394-402B-8936-A07FE8AFAFFD&displaylang=en

Özellikler

Makale numarası: 933138 - Last Review: 11 Mayıs 2007 Cuma - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc kbexpertiseinter KB933138 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:933138

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com