יישומים שזכו בסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista) או בסמל "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista)

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 933305 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מאמר זה מכיל קישורים לרשימות עדכניות של יישומים שזכו בסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista) או בסמל "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista). מאמר זה מתאר גם משאבים שבהם תוכל להשתמש כדי לאתר יישומים שזכו בסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista) או בסמל "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista). יישומים אלה נתמכים באופן רשמי ב-Windows Vista על-ידי שותפינו, ספקי התוכנה העצמאיים (ISV). ישנם יישומים רבים התואמים למערכת ההפעלה Windows Vista ופועלים היטב עמה, אך אלה אינם כלולים ברשימות. יישומים אלה אינם כלולים ברשימות מאחר שהם עדיין לא עברו את תוכנית הסמל של Windows Vista או מאחר שהם עדיין נמצאים בעיצומה של תוכנית זו. יישומים חדשים מתווספים לתוכנית כל הזמן. מאמר זה מכיל גם מידע שעשוי לסייע לך לקבוע אם התוכנה הנוכחית שלך יכולה לפעול ב- Windows Vista. מאמר זה דן גם במשאבים שיסייעו לך לפתור בעיות תאימות.

מבוא

כדי לאתר מוצרים שזכו כעת בסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista) או בסמל "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista), באפשרותך לבצע כל אחת מהפעולות הבאות.
 • לבדוק את הרשימות המתאימות במאמר זה.
 • להפעיל את Microsoft Application Compatibility Toolkit 5.0
 • לבקר באתר האינטרנט Windows Marketplace
 • להוריד את Windows Vista Upgrade Advisor כדי לבדוק את התאימות של מחשבים שונים
הערה לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן לפתור בעיות של תאימות תוכנות, ראה סעיף "מידע נוסף".

אם ברשותך תוכנית שאינה תואמת ל- Windows Vista, עדיין תוכל להפעיל אותה ב- Windows Vista באמצעות הכרטיסיה תאימות של התוכנית הספציפית, או באמצעות כל אחת מהשיטות לפתרון בעיות שאליהן יש הפניות במאמר זה.

מידע נוסף

יישומים שזכו בסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista)

הסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista) הוא כינוי תאימות עבור יישומים והתקנים שעברו תוכנית בדיקות קפדנית במחשבים שבהם פועלת מערכת Windows Vista. הדרישות הטכניות לקבלת אישור זה כוללות ארבעה תחומים מרכזיים: אמינות, אבטחה, תאימות ל-Windows Vista ולמערכות הפעלה עתידיות, וכן התקנה והסרה.

כדי להציג רשימה של היישומים שזכו בסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista), בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
https://winqual.microsoft.com/member/softwarelogo/certifiedlist.aspx

יישומים שזכו בסמל "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista)

הסמל "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista) הוא כינוי תאימות שמטרתו לעודד תאימות ל- Windows Vista עבור הדור הנוכחי של יישומים מבוססי Windows. כדי לקבל אישור זה, חברות תוכנה בודקות את היישומים שלהן כדי לוודא שהיישומים תואמים לקווים המנחים של התוכנית.

כדי להציג רשימה של היישומים שזכו בסמל "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista), בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
https://winqual.microsoft.com/member/softwarelogo/workswithlist.aspx

Windows Vista Upgrade Advisor

Windows Vista Upgrade Advisor יסייע לך לקבוע אם מערכת Windows Vista יכולה לפעול במחשב מבוסס Windows XP שברשותך. באפשרותך גם להשתמש ב- Upgrade Advisor כדי לקבוע אם מחשב מבוסס Windows Vista שברשותך מוכן לשדרוג למהדורה מתקדמת יותר של Windows Vista.

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו תוכל להוריד ולהתקין את Windows Vista Upgrade Advisor, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://www.microsoft.com/israel/windows/products/windowsvista/buyorupgrade/upgradeadvisor.mspx

אתר האינטרנט Windows Marketplace

כדי לאתר תוכניות תואמות Windows נוספות באופן מקוון, בקר באתר האינטרנט Windows Marketplace. Windows Marketplace הוא אתר אינטרנט שמכיל קישורים לאלפי מוצרי תוכנה וחומרה שונים הפועלים עם Windows, מתוכניות פרודוקטיביות ומשחקים ועד מצלמות דיגיטליות ונגני מדיה ניידים. לקבלת מידע נוסף על Windows Marketplace, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.windowsmarketplace.com

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן לאתר תוכניות תואמות Windows, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/he-il/Help/76b1e0ae-fe07-4adf-9345-2a4376b0aa821037.mspx
רוב התוכניות שנכתבו עבור Windows XP יפעלו גם בגירסה זו של Windows. אך ייתכן שחלק מהתוכניות הישנות יותר יפעלו באופן משובש או לא יפעלו כלל. אם תוכנית שנכתבה עבור גירסה מוקדמת יותר של Windows אינה פועלת כראוי, השתמש באשף תאימות התוכניות כדי לשנות את הגדרות התאימות של התוכנית. כדי לשנות את ההגדרות עבור תוכנית באופן ידני, השתמש בכרטיסיה תאימות של התוכנית הספציפית. לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשתמש בכרטיסיה תאימות של התוכנית הספציפית, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/he-il/Help/bf416877-c83f-4476-a3da-8ec98dcf5f101037.mspx
לקבלת מידע נוסף אודות תאימות יישומים של Windows Vista, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/windowsvista/aa904987.aspx
לקבלת מידע נוסף על פתרון בעיות תאימות של תוכניות, לחץ על מספרי המאמרים להלן כדי להציגם מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
931361 כיצד לפתור בעיות שעלולות למנוע התקנה נכונה של תוכנית במחשב מבוסס Windows Vista
927386 כיצד לפתור בעיות של תאימות תוכניות ב-Windows Vista
931359 כיצד לברר אם קיימות בעיות של תאימות תוכניות לפני ההתקנה של Windows Vista (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
הערה אם אתה עדיין נתקל בבעיות תאימות של תוכניות, מומלץ לבקש ממישהו עזרה או לפנות למחלקת התמיכה. לקבלת פרטים נוספים על אופן הפנייה למחלקת התמיכה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?

משתמשים מתקדמים

Microsoft Application Compatibility Toolkit 5.0

Microsoft Application Compatibility Toolkit (ACT) 5.0 הוא כלי לניהול מחזור חיים המסייע בזיהוי וניהול של סך מגוון היישומים, מצמצם את העלויות והזמן הדרושים לפתרון בעיות תאימות של יישומים ומסייע לפרוס במהירות עדכונים עבור Windows Vista ו- Windows.

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להוריד ולהתקין את Microsoft Application Compatibility Toolkit 5.0, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://technet.microsoft.com/en-us/windowsvista/aa905102.aspx
לקבלת מידע נוסף על פתרון בעיות תאימות של תוכניות, לחץ על מספרי המאמרים להלן כדי להציגם מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
931362 שיטות מתקדמות לפתרון בעיות בתוכנית שלא פועלת כהלכה לאחר שהותקנה ב-Windows Vista (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
931360 כיצד לפתור בעיות אי-תאימות של תוכניות שעלולות להפסיק את פעולת תוכנית ההתקנה של Windows Vista
אם אתה מנסה לפתור בעיות עבור תוכנה שאינה תואמת ל- Windows Vista, ישנם משאבי פתרון בעיות הזמינים עבורך. אם ברשותך תוכנה שאינה תואמת ל- Windows Vista, עדיין תוכל לגרום לה לפעול ב- Windows Vista על-ידי שימוש בכרטיסיה תאימות של התוכנית הספציפית.

ספקי תוכנה עצמאיים (ISV)

ספקי תוכנה עצמאיים המעוניינים במידע נוסף אודות תוכניות הסמל "Certified for Windows Vista" (מאושר לשימוש עם Windows Vista) ו- "Works with Windows Vista" (פועל עם Windows Vista) יכולים לבקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://www.microsoft.com/whdc/winlogo/WLP30program.mspx

מאפיינים

Article ID: 933305 - Last Review: יום שלישי 26 יולי 2011 - Revision: 8.3
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Starter
מילות מפתח 
kbresolve kbappcompatibility kb3rdpartysoftware kbtshoot kbinterop kbexpertisebeginner kbinfo KB933305

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com