Works 8 .doc veya .docx biçiminde bir Works sözcük işlemci belgesi kaydetmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Works <path\filename> kaydedemiyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 933427 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Word 2007 biçimi (*.docx) veya tıklattığınızda tıklatın Word 97-2003 biçimindeki (* .doc) Microsoft Works 8'de bir Microsoft Works sözcük işlemci belgesi kaydetmek için <a0></a0>, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Works, "yol\dosyaadı." kaydedemiyor Olmayabilir yeterli boş alan bilgisayarda veya Works belirtilen hedef konuma dosyayı kaydedemiyor.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, <a1></a1> Word 97-2002 ve 6.0/95 RTF tıklatın (* .doc) Works sözcük işlemci belgeyi kaydetmek için.

Özellikler

Makale numarası: 933427 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Works 8.0 Standard Edition
  • Microsoft Works Suite 2006
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb KB933427 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:933427

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com