Opis aktualizacji zabezpieczeń dla programu Outlook 2007: 13 kwietnia 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 933493 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Firma Microsoft wydała aktualizację przeznaczoną dla programu Microsoft Office Outlook 2007. W tym artykule zamieszczono listę problemów rozwiązanych przez tę aktualizację oraz informacje o problemie, który może występować po zainstalowaniu tej aktualizacji. Ten artykuł zawiera ponadto informacje dotyczące sposobu uzyskiwania tej aktualizacji oraz ustalania, czy aktualizacja została zainstalowana.

WPROWADZENIE

Korzystając z tej aktualizacji, można rozwiązać problem, w wyniku którego element kalendarza oznaczony jako prywatny jest otwierany, gdy zostanie znaleziony przy użyciu funkcji Przeszukaj pulpit. Można również rozwiązać problemy z wydajnością, które występują podczas pracy z elementami znajdującymi się w dużych plikach pst lub ost.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji

Problemy rozwiązywane przez tę aktualizację

Ta aktualizacja naprawia błąd opisany w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
932086 Problemy z wydajnością programu Outlook 2007 występujące podczas pracy z elementami znajdującymi się w dużych plikach pst lub ost
Ta aktualizacja rozwiązuje również następujące problemy, które nie były dotychczas udokumentowane w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base.
 • Pełnomocnik otwiera skrzynkę pocztową innego użytkownika. Następnie wyszukuje określoną wiadomość e-mail. Jeżeli wiadomość e-mail jest oznaczona jako prywatna, zostaje ona nieoczekiwanie wyświetlona w okienku podglądu.
 • W programie Outlook 2007 wprowadzana jest aktualizacja wezwania na spotkanie lub wyjątek wezwania. Jeżeli podczas tworzenia aktualizacji lub wyjątku wezwanie jest otwarte, pojawi się następujący komunikat o błędzie:
  Nie można wykonać tej funkcji, gdyż wiadomość została zmieniona.
  Jednak po zamknięciu komunikatu o błędzie przez kliknięcie przycisku OK aktualizacja wezwania na spotkanie jest wysyłana do uczestników.

Znane problemy

Znane problemy, które mogą występować po zainstalowaniu aktualizacji

Podczas uruchamiania jednego z programów pakietu Microsoft Office 2007 na komputerze, na którym jest uruchomiony program Microsoft Office Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager, może się pojawić następujący komunikat o błędzie:
Niezgodna wersja aplikacji pakietu Office.
Aby uzyskać więcej informacji o tym znanym błędzie, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
935569 Przy uruchomieniu programu pakietu Office 2007 na komputerze, na którym jest uruchomiony Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager, wyświetlany jest komunikat o błędzie: "Office application version does not match" ("Niezgodna wersja aplikacji pakietu Office")

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji

Ważne: Przed instalacją aktualizacji opisanej w tej sekcji należy zainstalować aktualizację omówioną w następującym artykule z bazy wiedzy Knowledge Base, jeżeli na komputerze jest zainstalowany program Microsoft Office Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager:
935569 Przy uruchomieniu programu pakietu Office 2007 na komputerze, na którym jest uruchomiony Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager, wyświetlany jest komunikat o błędzie: "Office application version does not match" ("Niezgodna wersja aplikacji pakietu Office")

Jak uzyskać i zainstalować aktualizację

Ta aktualizacja jest dostępna w Centrum pobierania firmy Microsoft. Aby pobrać tę aktualizację wraz z instrukcjami dotyczącymi instalacji i strategiami wdrażania, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=C262BCFD-1E09-49B6-9003-C4C47539DF66&displaylang=pl

Jak ustalić, czy aktualizacja jest zainstalowana

Ta aktualizacja zawiera wersje plików wymienione w poniższej tabeli.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzina
Mspst32.dll12.0.6014.50001 064 37623-mar-200705:17
Outlook.exe12.0.6014.500012 812 66423-mar-200705:17
Instalowanie tej aktualizacji nie jest konieczne, jeżeli na komputerze znajdują się nowsze wersje plików wymienionych w tabeli.

Aby sprawdzić, które wersje plików są zainstalowane na komputerze, wykonaj następujące kroki.

Uwaga: Istnieje kilka wersji systemu Microsoft Windows, dlatego poniższe kroki mogą wyglądać inaczej na różnych komputerach. W takim wypadku należy skorzystać z dokumentacji danego produktu, aby wykonać te kroki.
 1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.
 2. W oknie Wyniki wyszukiwania kliknij opcję Wszystkie pliki i foldery w okienku Pomocnik wyszukiwania.
 3. W polu Cała nazwa pliku lub jej część wpisz nazwę pliku, a następnie kliknij przycisk Wyszukaj.
 4. Na liście plików kliknij prawym przyciskiem myszy znaleziony plik, a następnie kliknij polecenie Właściwości.
 5. Na karcie Wersja sprawdź wersję pliku zainstalowanego na danym komputerze.

Informacje dla administratorów dotyczące plików msp

Aktualizacja administracyjna składa się z pełnego pliku Instalatora Windows (plik msp) firmy Microsoft. Plik msp jest spakowany w samowyodrębniającym się pliku wykonywalnym. Następujący plik msp jest rozpowszechniany w tej aktualizacji:
Outlook.msp
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu instalacji aktualizacji Office 2007, zapoznaj się z zestawem Resource Kit w następującej witrynie sieci Web firmy Microsoft:
http://technet2.microsoft.com/Office/en-us/library/2ce70869-aa75-4a73-9c9b-8b74001f1c3c1033.mspx
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących projektu instalacji pakietu Office 2007 i wymagań dotyczących lokalnego źródła instalacji, odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
http://technet2.microsoft.com/Office/en-us/library/8295626a-4570-4b7f-91e3-717fe6b81f961033.mspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 933493 - Ostatnia weryfikacja: 25 marca 2008 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbcalendar kbbug kbexpertisebeginner kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload KB933493

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com