Přepínač/3 GB pro systém Windows Server 2003 není podporována v služby Windows SharePoint Services 2.0 nebo novější nebo v serveru SharePoint Portal Server 2003 SP2 nebo novější verze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 933560 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Microsoft Windows Server 2003 / 3 GB přepínač není podporována v Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 nebo novější nebo Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 2 (SP2) nebo novější.

Další informace

/ 3 GB přepínač změní způsob, jakým systém Microsoft Windows 4 GB virtuálního adresového prostoru je rozdělit. Namísto rozdělení 4 GB virtuálního adresového prostoru na 2 GB virtuálního adresového prostoru uživatelského režimu a 2 GB virtuálního adresového prostoru režimu jádra, je rozdělení změněna na 3 GB virtuálního adresového prostoru režimu uživatele a 1 GB virtuálního adresového prostoru režimu jádra. V některých scénářích může toto rozdělení starve jádra pro paměť a způsobit problémy celého systému. Aplikace navíc musí být výslovně kompilován využít tento větší adresový prostor.

Schopnost používat / 3 GB přepínače ve službě Windows SharePoint Services byla odstraněna při podpora velkých souborů byla zavedena v systému Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 2 (SP2). Podpora velkých souborů, vyžaduje použití paměti v režimu jádra velkých vyrovnávacích pamětí, kdy způsobit nestabilitu v Internetová informační služba (IIS) 6.0 / 3 GB použit přepínač.

Zmenšení velikosti vyrovnávací paměti režimu jádra v režimu/3 GB způsobuje nepřijatelné výkonu v operacích pro přenos souborů služby Windows SharePoint Services. Proto bylo učiněno rozhodnutí není podporu / 3 GB přepnout ve službě Windows SharePoint Services. Služby Windows SharePoint Services se spustí při použití / 3 GB přepnout. Operační systém se stane nestabilním v situacích, ve kterém je server pod napětím.

Použití v prostředí, ve kterém služba Windows SharePoint Services vyžaduje velké množství paměti odpovídající řešením je 64bitová verze služby Windows SharePoint Services do 64bitové verze operačního systému. Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 a Microsoft Office SharePoint Server 2007 podporují 64bitové prostředí.

Odkazy

Další informace o 3 GB naleznete článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
291988Popis 4 GB paměti RAM ladění funkce a rozšíření fyzické adresy parametr

Vlastnosti

ID článku: 933560 - Poslední aktualizace: 8. března 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
  • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
  • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbinfo KB933560 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:933560

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com