Opis aktualizacji dla programu PowerPoint 2003: 8 maja 2007 roku.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 933669 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Firma Microsoft wydała aktualizację dla programu Microsoft Office PowerPoint 2003. Ten artykuł zawiera informacje dotyczące sposobu uzyskiwania tej aktualizacji i ustalić, czy aktualizacja jest zainstalowana.

WPROWADZENIE

Firma Microsoft wydała aktualizację dla programu Microsoft Office PowerPoint 2003. Ta aktualizacja umożliwia administratorowi sieci ograniczenia typów prezentacji, które można otwierać lub zapisywać w programie PowerPoint 2003.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji

Jak uzyskać i zainstalować aktualizację

Aktualizacja 933669 znajduje się w Centrum pobierania firmy Microsoft. Aby pobrać tę aktualizację i uzyskać instrukcje dotyczące instalacji oraz strategie wdrażania, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 8328C576-CBB3-459 C-9A75-6CBFC6864713

Jak ustalić, czy aktualizacja jest zainstalowana

Aktualizacja 933669 zawiera plik, który ma wersję wymieniono w poniższej tabeli.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa pliku Wersja pliku Rozmiar pliku Data Czas
Powerpnt.exe ma 11.0.8134.0 6,413,664 06-Kwi-200713: 06
Nie trzeba instalować tej aktualizacji, jeśli nowsze wersje plików, które są wymienione w tabeli. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu ustalenia wersji programu PowerPoint 2003 jest zainstalowana na komputerze kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
821549 bazy wiedzySprawdzanie wersji pakietu Office 2003

Informacje dla administratorów dotyczące plików msp

Aktualizacja 933669 składa się z pełnego pliku Instalator systemu Microsoft Windows (msp). Plik .msp jest spakowany w samowyodrębniającym się pliku wykonywalnym. W tej aktualizacji rozpowszechniany jest następujący plik .msp:
Powerpnt.msp

Informacje dla administratorów dotyczące ponownego instalowania określonych składników

W przypadku aktualizacji punktu instalacji administracyjnej i następnie ponownego buforowania i instalowania programu PowerPoint 2003 na komputerach klienckich, można uruchomić wiersz polecenia, który zawiera ZAINSTALUJ PONOWNIE = [Lista funkcji] Właściwość. Właściwość ta określa, czy mają zostać ponownie zainstalowane określone składniki programu PowerPoint 2003 z obrazu administracyjnego. Aktualizacja 933669, wartość [Lista funkcji] jest następująca:
Pliki ppt
Alternatywnie można użyć parametru ZAINSTALUJ PONOWNIE = ALL Aby ponownie zainstalować wszystkie składniki pakietu Microsoft Office na komputerze klienckim.

Szczegółowe procedury aktualizacji obrazu administracyjnego i aktualizacji komputerów klienckich zobacz sekcję "Updating clients from a patched administrative image" w temacie "Distributing Office 2003 Product Updates aktualizacji". Aby wyświetlić ten temat, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://Office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA011402381033.aspx
Microsoft Office Desktop Applications TechCenter zawiera najnowsze aktualizacje administracyjne i strategiczne zasoby z wdrażaniem dla wszystkich wersji pakietu Office. Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu Office Desktop Applications TechCenter odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx
Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
922850 zKomunikat o błędzie podczas próby otwarcia lub zapisania pliku w jednym z programów pakietu Office 2007 lub w jednym z programów pakietu Office 2003
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 933669 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload kbmt KB933669 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:933669

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com