Při pokusu o přetažení objektu balíček v textový Works v počítači se systémem Windows Vista chybová zpráva: "Microsoft Works 8 přestal pracovat"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 933743 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Klepněte na tlačítko Storno v dialogovém okně Vytvořit balíček a potom přetáhněte objekt balíček v Microsoft Works textový na počítači se systémem Windows Vista, obdržíte následující chybové zprávy:
Microsoft Works 8 přestal pracovat.
Problém způsobil program přestal správně fungovat. Systém Windows ukončete program a upozorní, pokud je k dispozici řešení.
Poznámka: Tento problém nenastane dalších počítačích se systémem Microsoft Windows operačním systémem.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, neklepejte na tlačítko Storno v dialogovém okně Vytvořit balíček. Po vytvoření objektu balíčku přetáhněte objekt balíček kdekoli v dokumentu.

Vlastnosti

ID článku: 933743 - Poslední aktualizace: 15. března 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Works 8.0
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbexpertisebeginner kbprb KB933743 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:933743

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com