Popis aktualizace zabezpečení pro rozhraní .NET Framework 1.1 Service Pack 1 pro systém Windows Server 2003: 10. července 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 933854 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS07-040. Ten obsahuje všechny podstatné informace týkající se této aktualizace zabezpečení. Tyto informace zahrnují seznam souborů a možnosti nasazení. Chcete-li zobrazit celý obsah bulletinu zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:

Další informace

Známé problémy

 • Další informace o problémech s instalací, které mohou nastat při instalaci aktualizace zabezpečení spolu s rozhraním Microsoft .NET Framework 1.1, naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  934711 Při restartování počítače po dokončení odinstalace aktualizace zabezpečení pro rozhraní .NET Framework 1.1 se zobrazí chybová zpráva, že aplikace vydala požadavek na modul Runtime, aby ji ukončil neobvyklým způsobem
 • Po instalaci aktualizace zabezpečení 933854 se může stát, že pokud máte nainstalovaný Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003, tak při pokusu přidat nový odkaz do adresáře webů na webu SharePoint Portal Server 2003 přestane reagovat stránka Přidat odkaz na web a odkaz není přidán. Po odebrání této aktualizace zabezpečení bude web fungovat správně. Je-li nainstalována aktualizace zabezpečení 933854, nastává tento problém i v počítačích se systémem Windows Server 2003 SP1. Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  934229 Při pokusu přidat nový odkaz do adresáře webů na webu SharePoint Portal Server 2003 přestane reagovat stránka Přidat odkaz na web a odkaz není přidán (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Informace o odebrání aktualizace

Tuto aktualizaci zabezpečení je možné odebrat pomocí ovládacího panelu Přidat nebo odebrat programy.

Požadavky

Tuto aktualizaci zabezpečení lze nainstalovat do počítačů s 32bitovou verzí systému Microsoft Windows Server 2003 s aktualizací Service Pack 1 (SP1) nebo Service Pack 2 (SP2).

Vlastnosti

ID článku: 933854 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 6.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbbug kbfix kbsecvulnerability kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbpubtypekc kbexpertisebeginner KB933854

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com