Windows Server 2003 için .NET Framework 1.1 Service Pack 1 güvenlik güncelleştirmesi: 10 Temmuz 2007'nin açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 933854 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Microsoft, MS07-040 güvenlik bültenini yayımladı. Güvenlik bülteni, güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili tüm bilgileri içermektedir. Dosya bildirim bilgileri ve dağıtma seçenekleri de bu bilgilere dahildir. Güvenlik bülteninin tamamını görüntülemek için aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birini ziyaret edin:

Daha fazla bilgi

Bilinen sorunlar

 • Güvenlik güncelleştirmesini Microsoft .NET Framework 1.1 ile birlikte yüklediğinizde oluşabilecek yükleme sorunları hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
  934711 .NET Framework 1.1 için güvenlik güncelleştirmesini kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattığınızda hata iletisi: "This application has requested the Runtime to terminate in an unusual way"
 • Güvenlik güncelleştirmesi 933854'ü yükledikten sonra, Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 yüklüyse, "Site Bağlantısı Ekle" sayfası yanıt vermemeye başlayabilir ve bir SharePoint Portal Server 2003 sitesindeki Site Dizini'ne yeni bir bağlantı eklemeye çalıştığınızda bağlantı eklenmez. Bu güvenlik güncelleştirmesini kaldırdığınızda site düzgün çalışır. Güvenlik güncelleştirmesi 933854 yüklüyse, bilgisayarda Windows Server 2003 SP1 çalışırken de bu sorun oluşur. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  934229 SharePoint Portal Server 2003 sitesindeki Site Dizini'ne yeni bir bağlantı eklemeye çalıştığınızda "Site Bağlantısı Ekle" sayfası yanıt vermemeye başlıyor ve bağlantı eklenmiyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)

Güncelleştirme kaldırma bilgileri

Bu güvenlik güncelleştirmesini kaldırmak için, Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır öğesini kullanın.

Önkoşullar

Bu güvenlik güncelleştirmesinin yüklenebilmesi için bilgisayarda Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1'in (SP1) veya Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2'nin (SP2) 32 bit sürümü çalışmalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 933854 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 6.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbbug kbfix kbsecvulnerability kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbpubtypekc kbexpertisebeginner KB933854

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com