Isteğe bağlı bir katılan veya Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da bir randevu için gerekli bir katılımcı olarak kullanıcı eklemeye çalıştığınızda hata iletisi: ", Microsoft CRM nesnesine erişmek veya istenen işlemi gerçekleştirmek için yeterli ayrıcalıklara sahip değilsiniz"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 933884 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Isteğe bağlı bir katılan veya Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da bir randevu için gerekli bir katılımcı olarak kullanıcı eklemeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Microsoft CRM nesnesine erişmek veya istenen işlemi gerçekleştirmek için yeterli ayrıcalıklara sahip değilsiniz. Daha fazla bilgi için sistem yöneticinize başvurun.
Zamanlama altyapısında genel hata.
Erişim reddedildi.
Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Kimlere eklemeyi denediğinizde bir kullanıcı, randevunun sahibi değil.
  • Kimlere eklemeyi denediğinizde bir kullanıcı, randevunun katılmak için gereken izinlere sahip değil.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Toplaması 3'te giderilmiştir.
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935364Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 3 kullanılabilir
Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.

Microsoft Dynamics CRM sunucusu

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATKarmaPlatform
Sdtransform.dll3.0.5300.1639128,36021 Tem 200702: 01MD5: 34EB8B18B272BF591B5B09F1804A68D0
SHA1: 9AB263A7B909BF59E3DBB533071790CECEB916E3
X86

Yükleme bilgileri

Bu düzeltmeyi Microsoft Dynamics CRM 3.0 Server ve Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM 3.0 istemcisi çalışan bilgisayarlara yükleyin.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamadan önce Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2'ı yüklemelisiniz. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Yeniden başlatma gereksinimi

Düzeltmeyi yükledikten sonra istenirse, bilgisayarı yeniden başlatın.

Kaldırma bilgileri

Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows XP veya Microsoft Windows 2000 çalıştıran bir bilgisayardan bu düzeltmeyi kaldırmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır öğesini kullanın.Sistem yöneticileri, Windows Server 2003, Windows XP veya Windows 2000 çalıştıran bir bilgisayardan bu düzeltmeyi kaldırmak için Spuninst.exe aracını kullanabilir.

Spuninst.exe aracı %Windir%\$NTUninstallKB933884$\Spuninst klasöründe bulunur.Bu düzeltmeyi kaldıramazsınız.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 933884 - Last Review: 3 Nisan 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB933884 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:933884

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com