Určité klienty IMAP nelze otevřít těla e-mailové zprávy při uživatelům přístup k poštovním schránkám na serveru 2007 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 934259 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když uživatelé přístup k poštovním schránkám na serveru Microsoft Exchange Server 2007, nelze otevřít určité klienty Internet Message Access Protocol (IMAP) těla e-mailové zprávy. Zobrazí se následující chybová zpráva:
Zpráva od uživatele < E-MAIL ADRESA > týkající se <subject>nebyl stažen ze serveru. Je třeba provést účet online k jeho stažení.
Poznámka: Tento problém nenastane na všechny druhy IMAP klienty.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému formátování. Když nastane tento problém požádá klienta IMAP Exchange 2007 odeslat data textu další zprávu. Exchange 2007 reaguje oznamující klienta neexistují žádné další bajty data odeslat. Klienta IMAP nelze porozumět však tuto odpověď. Klienta IMAP pokusí několikrát znovu získat data tělo další zprávy. Nakonec klienta IMAP poskytuje a poté zobrazí chybová zpráva, která je popsána v části "Příznaky". K tomu dochází, přestože všechna data těla zprávy je již v počítači klienta IMAP.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2007. Další informace o kumulativní aktualizaci 3 pro Exchange Server 2007 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 3 for Exchange Server 2007
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 934259 - Poslední aktualizace: 31. srpna 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbexpertiseinter kbqfe KB934259 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:934259

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com