Belirli kullanıcıların posta kutularına bir Exchange Server 2007 sunucusuna eriştiğinizde, IMAP istemcileri e-posta ileti gövdelerinde açılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 934259 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Belirli bir ınternet ileti erişim Protokolü (IMAP) istemcileri, kullanıcılar posta kutularına bir Microsoft Exchange Server 2007 sunucusuna eriştiğinizde, e-posta ileti gövdelerinde dosyasını açamıyor. Kullanıcılar ayrıca aşağıdaki hata iletisini alır:
Kullanıcı iletiden < E-MAIL ADRESS > <subject>ilgili sunucudan yüklenmedi. Yüklemek için bu hesabın çevrimiçi olması gerekir.
Not Bu sorun, IMAP her tür oluşmaz istemcileri.

Neden

Bu sorun, biçimlendirme bir sorun nedeniyle oluşur. Bu sorun oluştuğunda, IMAP istemci Exchange 2007'in ek bir iletinin Gövde verileri göndermek ister. Exchange 2007 için hiçbir ek bayt veri göndermek için olan istemci bildirerek yanıtlar. Ancak, bu yanıtı IMAP istemci anlamak edemiyor. IMAP istemci ek bir iletinin Gövde verileri elde etmek birkaç kez yeniden çalışır. Son olarak, IMAP istemci verir ve sonra "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini alırsınız. Bu, tüm ileti gövdesi verileri olsa zaten IMAP istemcisinde oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü yükleyin. Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 3 for Exchange Server 2007
Exchange en son hizmet paketini yüklemek veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 934259 - Last Review: 31 Ağustos 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbexpertiseinter kbqfe KB934259 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:934259

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com