Виправлення для Windows XP, що додає підтримку для SDHC-карти, які можуть вмістити більше 4 ГБ

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 934428 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано поточне виправлення для Microsoft Windows XP, яка додає підтримку для Secure цифровий високої ємності (SDHC) карти, які можуть вмістити більше 4 гігабайт (ГБ).

Додаткові відомості

Відомості про оновлення

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте нижченаведене оновлення:
http://www.Microsoft.com/Downloads/Details.aspx?FamilyId=6EDFB30F-B1AB-42A8-A330-ACD6762961BC

Відомості про виправлень

Від корпорації Майкрософт доступна підтримувана функція, яка змінює поведінку продукту за промовчанням. Однак, ця функція призначена для змінення поведінки, описаними в цій статті. Застосовуйте цю функцію лише для системний інтегратор, які її вимагають. Ця функція може потребувати додаткового приймальні випробування. Тому, якщо система не сильно страждає через відсутність цієї функції, ми рекомендуємо чекати наступного оновлення програмного забезпечення, що містить цю функцію.

Якщо функція доступна для завантаження, є розділ "Термінове доступні" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, зверніться до Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів отримати цю функцію.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит до служби. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткової підтримки питання і питання, які не відповідають критеріям для цього конкретного функції. Для отримання повного списку Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів телефонних номерів, або створити окремий запит до служби відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. У формі "Термінове доступні" відображаються мови, для якої доступний засіб. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що ця функція недоступна для цієї мови.

Відомості про файли

Англійська версія цього виправлення має атрибути файлів (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Дати й часу для цих файлів перераховані за скоординованим універсальним часом (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, обраховуються за місцевим часом. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати вкладку часовий пояс у дата і вільний Вільний час елемент панелі керування.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформаSP вимога
Sdbus.sys6.0.4069.325978,72022 Листопада 2007 року.11:43на базі x86-процесорівSP2
Sffdisk.sys6.0.4069.325912,03222 Листопада 2007 року.11:23на базі x86-процесорівSP2
Sffp_mmc.sys6.0.4069.325910,24022 Листопада 2007 року.11:23на базі x86-процесорівSP2
Sffp_sd.sys6.0.4069.325911,00822 Листопада 2007 року.11:23на базі x86-процесорівSP2

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт.
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 934428 - Востаннє переглянуто: 10 жовтня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbautohotfix kbexpertiseinter kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbmt KB934428 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 934428

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com