Oprava: Při lze zobrazit pouze čítače výkonu 256 publikování na serveru Windows Media Services 9 Series

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 934615 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o zobrazení čítačů výkonu serveru Windows Media Services 9 Series má více než 256 publikování bodů, vyberte z první 256 publikování body v objektu výkonu Windows Media publikování pouze umožňuje sledování výkonu. Po první 256 publikování body i, pokud chcete zobrazit čítače výkonu pouze jeden publikování nelze vybrat libovolný adresář pro publikování.

Příčina

Služba hlásí pouze statistiky 256 publikování body.

Řešení

Společnost Microsoft nyní nabízí podporovanou opravu hotfix. Je však určena pouze k opravě problému v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb podpory zákazníků společnosti a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Microsoft Windows Server 2003 pro x 86 počítačů (všechny jazyky)

K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsServer2003-KB934615-x86-ENU.exe package now.

Microsoft Windows Server 2003 pro x 64 počítačů (všechny jazyky)

K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsServer2003.WindowsXP-KB934615-x64-ENU.exe package now.

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.

Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Wmsperf.dll9.1.1.384319,45603 Duben 200704: 24X86
Wmsperf.dll9.1.1.384329,6962. 4. 200720: 30X64

Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Wmsperf.dll9.1.1.386019,45603 Duben 200704: 27X86
Wmsperf.dll9.1.1.386029,6962. 4. 200720: 35X64

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Tato oprava hotfix zvýší limit číslo publikování informací výkon sestavy k publikování 1024. Tento limit neovlivní číslo publikování služba podporuje pro datové proudy. Tento limit ovlivňuje pouze způsob, jakým služba hlásí výkonu obrázků.

Vlastnosti

ID článku: 934615 - Poslední aktualizace: 31. října 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Media Services 9 Series
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbfix KB934615 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:934615

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com