Düzeltme: Yalnızca bir Windows Media Services 9 Series sunucusundaki 256 yayımlama noktaları için performans sayaçlarını izleyebilirsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 934615 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

256'Dan fazla yayımlama olan bir Windows Media Services 9 Series sunucuya performans sayaçlarını görüntüleme açmaya çalıştığınızda, performans izleyicisi tek sağlar Windows Media yayımlama noktası performans nesnesinde noktaları yayımlama bir ilk 256'dan seçtiğiniz gösterir. Herhangi bir yayımlama noktası, yalnızca bir yayımlama noktası performans sayaçlarını görüntülemek istediğiniz bile noktaları yayımlama olan ilk 256 sonra seçemezsiniz.

Neden

Windows Media Services yalnızca 256 noktaları yayımlama ile ilgili istatistikleri rapor eder.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Bu sorunu gidermek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Microsoft Windows Server 2003 x 86 tabanlı bilgisayarlarda (tüm diller)

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsServer2003-KB934615-x86-ENU.exe package now.

Microsoft Windows Server 2003 x 64 tabanlı bilgisayarlar (tüm diller)

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsServer2003.WindowsXP-KB934615-x64-ENU.exe package now.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.

Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Wmsperf.dll9.1.1.384319,45603 Nis 200704: 24X86
Wmsperf.dll9.1.1.384329,69602 Nis 200720: 30X64

Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Wmsperf.dll9.1.1.386019,45603 Nis 200704: 27X86
Wmsperf.dll9.1.1.386029,69602 Nis 200720: 35X64

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme, bu rapor performansı bilgileri yayımlama noktaları 1024 yayımlama noktaları sayısı sınırını yükseltir. Bu sınırı, akış için Windows Media Services'ı destekleyen yayımlama noktası sayısını etkilemez. Bu sınır, yalnızca hizmet, performans rakamları raporlarını biçimini etkiler.

Özellikler

Makale numarası: 934615 - Last Review: 31 Ekim 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Media Services 9 Series
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbfix KB934615 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:934615

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com