Po povolení funkce "Cestovní pověření" systémem Windows Vista klientských počítačů v doméně roste neustále větší velikost souboru Ntds.dit v řadiči domény

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 934797 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po povolení funkce Cestovní pověření pro klienta se systémem Windows Vista v počítačích v doméně roste neustále větší velikost souboru Ntds.dit v řadiči domény. Navíc při změny databáze Active Directory jsou replikovány do ostatních řadičů domény v doméně, velikost souborů NTDS.dit v řadičích domény také roste větší. Proto tento nárůst nakonec dochází na všech řadičích domény v doméně.

Příčina

V původní verze vydání systému Windows Vista funkce Cestovní pověření pracuje nesprávně při stejný účet přihlášení k více než jeden počítač se systémem Windows Vista. Navíc k tomuto problému dochází při přihlášení klienta v doméně do různých počítačů se systémem Windows Vista pomocí stejného účtu. Tento účet má certifikáty obsahují klíče CNG (Cryptography další generace). V tomto scénáři jsou certifikáty aktualizovány při každém Cestovní pověření služby je vyvolána z těchto počítačů se systémem Windows Vista.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Vista. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935791Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Vista

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o registru

Použití oprav hotfix v tomto balíčku nevyžaduje žádné úpravy registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Windows Vista, 32bitové verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ncrypt.dll6.0.6000.20581192,51219. 4. 200702: 14X86
Windows Vista, 64bitové verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ncrypt.dll6.0.6000.20581237,56819. 4. 200703: 23X64

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, zakažte funkci Cestovní pověření pro účty, jejichž certifikáty obsahují klíče CNG. Chcete-li to provést, Vložit účty, jejichž certifikáty obsahují klíče CNG ve skupině. Potom z nastavení, že umožňuje funkce Credential Roaming Zásady skupiny vyloučit této skupiny.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows Vista Service Pack 1.

Další informace

Funkce Cestovní pověření umožňuje používat ve více počítačích v doméně jednu sadu následující položky:
  • Certifikáty,
  • Materiál klíče certifikátů
  • Hlavní klíče
  • Pověření
Pověření jsou uloženy v šifrovaném formátu jako součást objektu uživatele služby Active Directory.

Růst souboru Ntds.dit může dojít po je povolena funkce Cestovní pověření, protože certifikáty jsou přidány na účty. Normální Růst souboru Ntds.dit dochází v rámci 24 do 48 hodin po Zásady skupiny nastavení, které umožňuje klientům v doméně je použita funkce Cestovní pověření. Certifikáty na účty jsou dále aktualizovány při jejich změně.

Neočekávané Růst souboru Ntds.dit někdy považovat jako text Bloat DIT ” Toto neočekávané růstu může mít několik příčin kořenový. Konkrétní příčinu popsaných v tomto článku znalostní báze Knowledge Base spojuje funkce Cestovní pověření.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 934797 - Poslední aktualizace: 15. května 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
  • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Business 64-bit edition
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Ultimate
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbvistasp1fix kbexpertiseadvanced kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB934797 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:934797

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com