Ako zmeniť kontami služby a heslá konta služby SharePoint Server 2007 a Windows SharePoint Services 3.0

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 934838 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ak ste zákazník Small Business, nájsť ďalšie riešenie problémov a vzdelávacích zdrojov na Podpora pre malé podniky stránky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Môžete nastaviť heslá pre kontá služby Microsoft Office SharePoint Server 2007 a Microsoft Windows SharePoint Services 3.0. Môžete napríklad zmeniť tieto heslá, ak platnosť hesiel.

Tento článok popisuje, ako zmeniť heslá pre kontá služby Office SharePoint Server 2007 a Windows SharePoint Services 3.0.

dalsie informacie

Ak chcete zmeniť heslá pre kontá služby SharePoint Server 2007 a Windows SharePoint Services 3.0, postupujte nasledovne.

Poznámka Ak služby Microsoft SQL Server používa konto domény a heslo pre dané konto domény je skončenú platnosť alebo je neplatný, uistite sa, že aktualizovať heslo pre konto domény najprv.
 1. Aktualizovať hesla pre konto, ktoré používa Fondu aplikácie centrálnej správy. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
  1. Na všetkých serveroch v serverovej farme, otvorte príkazový riadok, zadajte nasledovný riadok a potom stlačte kláves Enter:
   CD %commonprogramfiles%\Microsoft Shared\Web server extensions\12\Bin
  2. Vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
   • Na serveri, ktorý je hostiteľom internetovej ústredie, zadajte nasledujúci riadok v príkazovom riadku a stlačte kláves Enter:

    stsadm -o updatefarmcredentials - userlogin DomainName\UserName -heslo nové heslo
   • Všetky ostatné servery v serverovej farme, zadajte nasledujúci riadok v príkazovom riadku a stlačte kláves Enter:

    stsadm -o updatefarmcredentials - userlogin DomainName\UserName -heslo nové heslo -miestne
  3. Reštartujte služby Internet Information Services (IIS) 6.0. Chcete urobiť, do príkazového riadka zadajte nasledujúci riadok a stlačte kláves Enter:
   iisreset /noforce
 2. Overiť, že správy fondom aplikácií poverenie Nasadenie definíciu zákazky sa už nezobrazuje na definície časovač stránka 3.0 centrálnej správe služby SharePoint. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
  1. Otvorte 3.0 centrálnej správe služby SharePoint, kliknite na tlačidlo Operácie, a potom kliknite na tlačidlo Časovač prácu definície podľa Globálnej konfigurácie.
  2. Skontrolujte fondom aplikácií správy Poverenie nasadenia definíciu zákazky sa už nezobrazuje v zozname.

   Poznámka Ak správa žiadosti Pool poverenie nasadenia prácu definícia sa zobrazí v zozname, počkajte, kým to zmizne z zoznam.
 3. Aktualizovať hesla pre konto bazén aplikácie, ktoré používajú webových aplikácií serverovú farmu. Chcete urobiť, zadajte nasledujúci riadok v príkazovom riadku na každý serveri v serverovej farme a stlačte kláves Enter:
  stsadm -o updateaccountpassword - userlogin DomainName\UserName -heslo Nové heslo -noadmin
 4. Aktualizovať hesla pre konto, ktoré sa používa na spustenie služby Windows SharePoint Services Pomocník vyhľadávania. Chcete urobiť, zadajte nasledujúci riadok v príkazovom riadku na každý serveri v serverovej farme a stlačte kláves Enter:
  stsadm.exe -o spsearch - farmserviceaccount DomainName\UserName -farmservicepassword Nové heslo
 5. Aktualizovať hesla pre predvolené konto prístupu k obsahu, ktorý sa používa službou Windows SharePoint Services Pomocník vyhľadávania. Chcete urobiť, zadajte nasledujúci riadok v príkazovom riadku na každý serveri v serverovej farme a stlačte kláves Enter:
  stsadm.exe -o spsearch - farmcontentaccessaccount DomainName\UserName -farmcontentaccesspassword Nové heslo
 6. Ak používate SharePoint Server 2007, musíte tiež postupujte nasledovne:
  1. Aktualizovať hesla pre konto, ktoré sa používa v každej zdieľané služby poskytovateľa (BPL) na serverovú farmu. Chcete urobiť, zadajte nasledujúci riadok v príkazovom riadku na každý serveri v serverovej farme a stlačte kláves Enter:
   stsadm.exe -o editssp-názov SharedServicesProviderName -ssplogin DomainName\UserName -ssppassword Nové heslo
  2. Aktualizovať hesla pre konto, ktoré sa používa na spustenie služby Office SharePoint Server vyhľadávania. Chcete urobiť, do príkazového riadka zadajte nasledujúci riadok a stlačte kláves Enter:
   stsadm.exe -o osearch - farmserviceaccount DomainName\UserName -farmservicepassword Nové heslo
  3. Ak serverovej farme je nakonfigurovaný na používanie single sign-on, aktualizovať hesla pre konto, ktoré používa Microsoft singel Prihlásenie služieb. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
   1. Kliknite na tlačidlo Operácie v SharePoint 3.0 Ústredie, a potom kliknite na tlačidlo Kontami služby podľa Konfigurácia zabezpečenia.
   2. Podľa Služba systému Windows, kliknite na tlačidlo Jednotlivé prihlásenie služby.
   3. Podľa Konfigurovateľné, zadajte heslo a potom kliknite na tlačidlo ok.
  4. Aktualizovať hesla pre predvolené prístupu k obsahu konto, ktoré používa Služba Office SharePoint Server vyhľadávania. Robiť to, postupujte nasledovne:
   1. Otvorte SharePoint 3.0 centrálnej správy a potom kliknite na prepojenie na webovú aplikáciu BPL podľaZdieľaných služieb Správa.
   2. Podľa Vyhľadávanie, kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie nastavenia, a potom kliknite na tlačidlo Predvolené prístupu k obsahu úvahy.
   3. Zadajte heslo pre prístupu k obsahu konto a potom kliknite na tlačidlo ok.

Ukážkový skript

Môžete vytvoriť dávkový súbor na automatizáciu zmien hesla. Nasledovný ukážkový skript ukazuje, ako to urobiť:

Poznámka Spustiť skript, použite nasledujúcu syntax:
Názov súborubat DomainName\Nové užívateľské meno, heslo
 @echo off
rem other app pools
echo *** Updating app pool passwords
"%commonprogramfiles%\Microsoft Shared\Web server extensions\12\BIN\Stsadm.exe" -o updateaccountpassword -userlogin %1 -password %2 -noadmin
rem central admin
echo *** Updating Central Admin password
"%commonprogramfiles%\Microsoft Shared\Web server extensions\12\BIN\Stsadm.exe" -o updatefarmcredentials -userlogin %1 -password %2
rem ssp - new
echo *** Updating ssp password for new installs
"%commonprogramfiles%\Microsoft Shared\Web server extensions\12\BIN\Stsadm.exe" -o editssp -title "SharedServices1" -ssplogin %1 -ssppassword %2
rem ssp - upgrade
echo *** Updating ssp password for upgraded installs
"%commonprogramfiles%\Microsoft Shared\Web server extensions\12\BIN\Stsadm.exe" -o editssp -title "Default Web Site" -ssplogin %1 -ssppassword %2
rem osearch
echo *** Updating osearch password
"%commonprogramfiles%\Microsoft Shared\Web server extensions\12\BIN\Stsadm.exe" -o osearch -farmserviceaccount %1 -farmservicepassword %2
echo *** MANUAL UPDATE NEEDED. To update the password, visit the SSP Web application page, click Search Settings, and then click Default Content Access Account. 
rem spsearch
echo *** Updating spsearch password
"%commonprogramfiles%\Microsoft Shared\Web server extensions\12\BIN\Stsadm.exe" -o spsearch -farmserviceaccount %1 -farmservicepassword %2
echo *** Updating spsearch content access account
"%commonprogramfiles%\Microsoft Shared\web server extensions\12\BIN\stsadm.exe" -o spsearch -farmcontentaccessaccount %1 -farmcontentaccesspassword %2
rem restarting IIS
echo *** Doing soft restart of IIS
iisreset /noforce
echo on
Upraviť skript zahrnúť správne názvy každý BPL v serverovú farmu. Ak serverovej farme je nakonfigurovaný na používanie single sign-on, musíte tiež použitie príkazu sc config .

Ako aktualizovať heslo SharePoint Server 2007, keď SharePoint Server 2007 je nainštalovaný v konfigurácii najmenej výsady

Metóda 1: Spustite službu SPAdmin

Štart SPAdmin služby na všetkých počítačoch v poľnohospodárskom podniku pred aktualizujte heslo. Zastavte službu pri ukončení činnosti.

Metóda 2: Pridať konto databázy prístup k lokálnej skupiny administrators

Pridať konto databázy prístup k lokálnej skupiny administrators každého počítača v poľnohospodárskom podniku, ktorý má inštanciu on-line vyhľadávanie. Prihláste sa pomocou tohto účtu a potom aktualizujte heslo pomocou príkazu stsadm .

Po ukončení tejto činnosti, odstránenie konta prístup databázy z lokálnej skupiny administrators každého počítača.

ODKAZY

Ďalšie informácie o používaní nástroja príkazového riadka Stsadm.exe, pozri Stsadm nástroj príkazového riadka (Office SharePoint Server) na webovej lokalite Microsoft SharePoint.

Vlastnosti

ID článku: 934838 - Posledná kontrola: 27. júla 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office SharePoint Server 2007
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Kľúčové slová: 
kbconfig kbhowto kbexpertiseinter kbinfo kbmt KB934838 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 934838

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com