<a1>Düzeltme</a1> 918005 uyguladıktan sonra Windows XP tabanlı bir bilgisayarı hazırda bekleme durumundan devam ettirdiğinizde hata iletisi: "0x00000044 stop" veya “ 0x000000F4 Durdur ”

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 935192 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • Microsoft Windows XP tabanlı bir bilgisayarda, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base (KB)'de anlatılan düzeltmeyi uyguladıktan makale:
    918005Pil güç Windows XP SP2 tabanlı bir taşınabilir bilgisayarda beklediğinizden daha hızlı noktasındaki boşaltmak
  • Bilgisayar, hazırda bekleme (S4 uyku durumuna) yerleştirin.
  • Bilgisayarı hazırda bekleme durumundan devam et.
Bu senaryoda, bilgisayar çöker. Ayrıca, aşağıdaki iletilerden birine benzer bir Dur hata iletisini alırsınız:
Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesini önlemek için Windows kapatıldı. multiple_irp_complete_requests

Teknik bilgiler:
*** DUR: 0X00000044 (0XFB8AA008 0X00001BBF, 0X00000000, 0X00000000)

0X000000F4 (<a1>parametre</a1> 1, parametre 2, 3 parametresi, <a1>parametre</a1> 4) Dur

Neden

Bu sorun, Usbhub.sys sürücüsündeki bir yarış durumu nedeniyle oluşur. Bu yarış durumu, 918005 düzeltmenin içerdiği Usbhub.sys sürücünün sürümünü kullandığı.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
USBHUB.SYS5.1.2600.311459,39209 Nis 200710: 27X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 935192 - Last Review: 29 Aralık 2008 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB935192 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:935192

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com