Komunikat o błędzie podczas uruchamiania programu pakietu Office 2007 na komputerze, na którym jest uruchomiony program Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager: "wersja aplikacji pakietu Office nie odpowiada"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 935569 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Uruchom dowolne z następujących programów pakietu Microsoft Office 2007 na komputerze, na którym jest uruchomiony Microsoft Office Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager:
 • Program Microsoft Office Excel 2007
 • Program Microsoft Office PowerPoint 2007
 • Program Microsoft Office Publisher 2007
 • Program Microsoft Office Word 2007
Po wykonaniu tej czynności może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Niezgodna wersja aplikacji pakietu Office.

Przyczyna

Ten problem występuje po zmianie numeru wersji programu Outlook 2007. Numer wersji programu Outlook 2007 może zmienić jednego z następujących powodów:
 • Zainstaluj poprawkę dla programu Outlook 2007.
 • Zainstaluj aktualizację dla programu Outlook 2007.
Instaluje program Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager "firmy kontaktu Menedżera dla" dodatek programu Outlook (BcmHistoryAddin.dll). Ten dodatek jest uruchamiany podczas uruchamiania jednego z programów pakietu Office 2007 w sekcji "Symptomy". Ten dodatek jest uruchamiany, gdy numer wersji programu Outlook 2007 została zmieniona, dodatek niepoprawnie wyświetla komunikat o błędzie.

Rozwiązanie

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet BCM2007QFE-KB935569-FullFile-ENU.EXE.

Uwaga Ta aktualizacja jest dostępna tylko dla amerykańskiej wersji programu Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager.

Data wydania:, 11 kwietnia 2007

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Obejście problemu

System Windows Vista

Jeśli są uruchomione inne niż - angielski (USA) wersja programu Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager i systemu Windows Vista, wykonaj następujące kroki w celu obejścia tego problemu:
 1. Jako administrator należy uruchomić każdy program pakietu Office 2007 wymienionych w sekcji "Symptomy". Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. W Eksploratorze Windows zlokalizuj plik wykonywalny (exe) programu pakietu Office 2007.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik .exe, a następnie kliknij przycisk Uruchom jako administrator.
  3. Jeśli otrzymujesz Kontrola konta użytkownika okno dialogowe, kliknij przycisk W dalszym ciągu.
 2. Kliknij przycisk OK Gdy pojawi się komunikat o błędzie.
Po uruchomieniu programu pakietu Office 2007 jako administrator, a następnie kliknij przycisk OK komunikat o błędzie "firmy kontaktu Menedżera dla" dodatek programu Outlook zostaną wyłączone dla tego programu pakietu Office 2007.

System Windows XP

Jeśli są uruchomione inne niż - angielski (USA) wersja programu Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager i systemu Windows XP, rozwiązanie nie jest potrzebna. Po kliknięciu przycisku OK komunikat o błędzie wyświetlany podczas uruchamiania programu pakietu Office 2007 program wyłączy dodatek "Firmy kontaktu Menedżera dla Outlook".

Więcej informacji

W systemie Windows Vista funkcja dodatku "Firmy kontaktu Menedżera dla Outlook" jest wyłączona po wykonaj kroki opisane w sekcji "Obejście problemu". W systemie Windows XP funkcja dodatku "Firmy kontaktu Menedżera dla Outlook" jest wyłączona, po kliknięciu przycisku OK w oknie komunikatu o błędzie. W szczególności następujące funkcje są wyłączone w programach pakietu Office 2007:
 • Nie można połączyć dokument rekordu kontaktu biznesowego z programu pakietu Office 2007. Można jednak połączyć dokument pakietu Office 2007 w programie Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager.
 • Nie można uruchomić kampanię marketingową, z programu Publisher 2007 lub Word 2007. Jednakże można uruchomić kampanię marketingową przy użyciu dokumentu pakietu Office 2007 w programie Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager.
 • Kampanii nie zostaną oznaczone jako "Ukończony" po wykonaniu następujących czynności:
  1. Uruchamianie kampanii marketingowych "korespondencji seryjnej" w programie Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager.
  2. Użyj programu Publisher 2007 lub Word 2007 do ukończenia korespondencji seryjnej.
  3. Powróć do programu Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager.
 • W Śledzenie za pomocą dodatku Business Contact Manager opcja nie jest dostępna na Korespondencji seryjnej okienko zadań w programie Publisher 2007 lub Word 2007.
 • Nie można otworzyć Centrum nauki z programu pakietu Office 2007.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem programu Office Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager.

Właściwości

Numer ID artykułu: 935569 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office PowerPoint 2007
 • Microsoft Office Publisher 2007
 • Microsoft Office Word 2007
Słowa kluczowe: 
atdownload kbstartprogram kberrmsg kbExpertiseBeginner kbOffice2007postRTMfix kbqfe kbbug kbfix kbmt KB935569 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:935569

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com