Outlook 2007 with Business Contact Manager çalışan bir bilgisayarda bir 2007 Office programını başlattığınızda hata iletisi: "Office Uygulama sürümü eşleşmiyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 935569 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager çalışan bir bilgisayarda aşağıdaki 2007 Microsoft Office programlarından birini başlattığınızda:
 • Microsoft Office Excel 2007
 • 2007 Microsoft Office PowerPoint
 • Microsoft Office Publisher 2007
 • Microsoft Office Word 2007
Bunu yaptığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Office Uygulama sürümü eşleşmiyor.

Neden

Bu sorun, Outlook 2007 sürüm numarası değiştiğinde gerçekleşir. Outlook 2007 sürüm numarasını aşağıdaki nedenlerden biriyle değiştirebilirsiniz:
 • Outlook 2007 için bir düzeltme yükleyin.
 • Outlook 2007 için bir güncelleştirme yüklersiniz.
Outlook 2007 with Business Contact Manager, "Business Contact Manager için Outlook" eklenti (BcmHistoryAddin.dll) yükler. Bu eklenti, "Belirtiler" bölümünde 2007 Office programlarından birini başlattığınızda çalıştırılır. Bu eklenti çalıştırır ve Outlook 2007'in sürüm numarası değişti, eklentiyi yanlış hata iletisi görüntüler.

Çözüm

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:


Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the BCM2007QFE-KB935569-FullFile-ENU.EXE package now.

Not Bu güncelleştirme, yalnızca ABD ingilizce sürümü için Outlook 2007 with Business Contact Manager için kullanılabilir.

Yayım Tarihi: 11 Nisan 2007

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Pratik Çözüm

Windows Vista

Business Contact Manager ile Outlook 2007'in ABD dışı ingilizce bir sürümünü çalıştırıyorsanız ve Windows Vista çalıştırıyorsanız, bu soruna geçici bir çözüm bulmak için şu adımları izleyin:
 1. Yönetici olarak, "Belirtiler" bölümünde listelenen her bir 2007 Office programını başlatın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Windows Gezgini'nde, 2007 Office programının yürütülebilir (.exe) dosyasını bulun.
  2. .Exe dosyasını sağ tıklatın ve sonra da <a2>yönetici olarak çalıştır</a2>'ı tıklatın.
  3. Kullanıcı hesabı denetimi iletişim kutusu alırsanız, devam ' ı tıklatın.
 2. Hata iletisi aldığınızda Tamam ' ı tıklatın.
Yönetici olarak bir 2007 Office programını çalıştırın ve sonra Tamam hata iletisinde tıklattığınızda, "Business Contact Manager için Outlook" eklentisi, 2007 Office programı için devreden çıkarılacaktır.

WINDOWS XP

Business Contact Manager ile Outlook 2007'in ABD dışı ingilizce bir sürümünü çalıştırıyorsanız ve Windows XP çalıştırıyorsanız, yok bir geçici çözüm gerekir. Bir 2007 Office programını başlattığınızda aldığınız hata iletisi için Tamam ' ı tıklattığınızda, program "Business Contact Manager için Outlook" eklentisi devre dışı bırakır.

Daha fazla bilgi

"Geçici çözüm" bölümündeki adımları izledikten sonra Windows Vista'daki işlevselliğini "Business Contact Manager için Outlook" eklentisi devre dışı bırakılır. Hata iletisinde Tamam tıklatıldıktan sonra Windows XP'de "Business Contact Manager için Outlook" eklentisi işlevselliğini devre dışı bırakılır. Özellikle, aşağıdaki işlevler 2007 Office programlarında devre dışı bırakılır:
 • 2007 Office programından bir ilgili kişi kaydına bir belge bağlayamazsınız. Ancak, Outlook 2007 with Business Contact Manager 2007 Office belgesindeki bağlayabilirsiniz.
 • Word 2007 veya Publisher 2007 bir pazarlama kampanyası başlatamıyor. Ancak, bir pazarlama kampanyası, Outlook 2007 with Business Contact Manager, bir 2007 Office belgesini kullanarak başlatabilirsiniz.
 • Aşağıdakileri yaparken BIR kampanyanın "tamamlandı"olarak işaretlenecektir değil:
  1. "Adres-mektup birleştirme" pazarlama kampanyası Outlook 2007 with Business Contact Manager'ı başlatın.
  2. Publisher 2007 veya Word 2007, adres-mektup birleştirmeyi tamamlamak için kullanın.
  3. Outlook 2007 with Business Contact Manager dönün.
 • Word 2007 veya Publisher 2007'de Adres mektup birleştirme görev bölmesinde <a1>izleme</a1> aracılığıyla, Business Contact Manager</a0> seçeneği kullanılamaz.
 • 2007 Office programından Öğrenme Merkezi dosyasını açamıyor.

Durum

Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager'da bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 935569 - Last Review: 13 Nisan 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office PowerPoint 2007
 • Microsoft Office Publisher 2007
 • Microsoft Office Word 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbstartprogram kberrmsg kbexpertisebeginner kboffice2007postrtmfix kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB935569 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:935569

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com