Problémy, které mohou nastat při použití referenční Zapisovatel svazku stínové kopie služby (VSS) v služby Windows SharePoint Services 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 935605 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Může dojít, když použijete svazku stínové kopie služby (VSS) referenční Zapisovatel (Spwriter.exe) služby Windows SharePoint Services 3.0, jeden nebo více z následujících problémů:
  • Při výskytu události OnPostRestore v referenční Zapisovatel VSS, pokusí se událost zrušte varianty, která obsahuje zabezpečené pole, i když matice byla uvolněna dříve. To může způsobit, že pro zápis služby VSS referenční přestane reagovat, pokusíte-li jej obnovit.
  • Pro zápis služby VSS referenční hlášena jako MACHINENAME \logical cestu závislost Zapisovatel hledání. Však místní hledání se pro zápis služby VSS odkaz není vhodné používat MACHINENAME v cestě.
  • Pokud pro zápis služby VSS odkaz používá úplný doménový název (FQDN) k identifikaci instance MSSQLSERVER, modul pro zápis služby VSS referenční konstrukce nesprávná Logická cesta, počítače, ve kterém je spuštěna Microsoft SQL Server. Nesprávná Logická cesta neobsahuje správný odkaz MACHINENAME jako část cesty.
  • Pro zápis služby VSS odkaz zprávy závislost Microsoft SQL Server databází. Tím dojde i v případě, že je instanci Microsoft SQL Server, která je hostitelem tyto databáze offline.
  • Dojde k procesu obnovení v počítači, který je rovněž spuštěna vyhledávací součásti, VSS odkaz pro zápis, může dojít procesu přestane reagovat.

Řešení

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v Windows SharePoint Services 3.0 balíček opravy Hotfix z 12. dubna 2007. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
934790Popis balíčku oprav hotfix pro službu Windows SharePoint Services 3.0: 12. dubna 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 935605 - Poslední aktualizace: 11. září 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbwss30postrtm kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB935605 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:935605

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com