Kumulativní aktualizace pro aplikaci Media Center pro systém Windows Vista z června 2007 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 935652 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Společnost Microsoft vydala červen 2007 kumulativní aktualizaci pro aplikaci Media Center pro systém Windows Vista. Tato kumulativní aktualizace je určena pro počítače se systémem Windows Vista Home Premium nebo Windows Vista Ultimate.

Další informace o nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows Vista naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935791Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Vista

Další informace

Problémech vyřešených touto aktualizací

Vedle oprav obsažených v aktualizacích uvedených v části "Informace o nahrazení opravy hotfix" červen 2007 kumulativní aktualizaci pro aplikaci Media Center pro systém Windows Vista zahrnuje následující aktualizace:
  • Několik oprav platformy rozšiřitelnosti Media Center
  • Aktualizace součásti Digital Cable karta poskytovat lepší podporu pro interakci mezi digitální kabelové televizní kartu, kartu CableCARD a Media Center

Informace pro zařízení Windows Media Center Extender

Zařízení Windows Media Center Extender, jako je například Microsoft Xbox 360 použít síťové porty ke komunikaci v síti s počítači se systémem Windows Vista Home Premium nebo Windows Vista Ultimate. Tato kumulativní aktualizace obsahuje aktualizace programů Windows Media Center může byly nakonfigurovány jako "schválené" nebo "povolené" bránou firewall jiného výrobce. Pokud použití brány firewall jiného výrobce pravděpodobně nutné ručně aktualizovat brány firewall umožňují nové verze těchto programů přístup porty. Pokud provádíte tyto aktualizace brány firewall, může neúspěšné pokusy o připojení Windows Media Center Extender k počítači Media Center.

INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ

Získání červen 2007 kumulativní aktualizaci pro aplikaci Media Center pro systém Windows Vista, můžete stáhnout jej z webu Windows Update nebo ze služby Stažení softwaru.

Webu Windows Update

http://windowsupdate.microsoft.com

Služba Stažení softwaru

K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
Kumulativní aktualizace pro aplikaci Media Center pro systém Windows Vista
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the KB935652 package now.
Kumulativní aktualizace pro aplikaci Media Center pro systém Windows Vista x 64 systémů
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the KB935652 package now.Datum vydání: Červen 26, 2007

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Vlastnosti

ID článku: 935652 - Poslední aktualizace: 20. května 2008 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
  • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Ultimate
Klíčová slova: 
kbmt kbvistasp1fix kbfix kbexpertisebeginner kbwinvistapostrtmfix kbqfe atdownload KB935652 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:935652

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com