Haziran 2007 tarihli Windows Vista için Media Center Toplu Güncelleştirmesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 935652 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft, Haziran 2007 yayımladı Windows Vista için Media Center Toplu Güncelleştirmesi. Bu güncelleştirme toplamasının Windows Vista Home Premium veya Windows Vista Ultimate çalışan bilgisayarlara yüklenmesi amaçlanmıştır.

En son Windows Vista hizmet paketi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935791En son Windows Vista hizmet paketi nasıl elde edilir

Daha fazla bilgi

Bu güncelleştirmeyle giderilen sorunlar

Haziran 2007 "Düzeltme değiştirme bilgileri" bölümünde listelenen güncelleştirmelerin içerdiği düzeltmelerin yanı sıra için Windows Vista için Media Center Toplu Güncelleştirmesi aşağıdaki güncelleştirmeleri içerir:
  • Media Center Extensibility platformu için çeşitli düzeltmeler
  • Dijital Kablo TV tarayıcısı, CableCARD ve Media Center arasındaki etkileşimi daha iyi destek sağlamak için dijital kablo kartı bileşeni için bir güncelleştirme

Windows Media Center Genişleticileri için Bilgiler

Windows Media Center Genişleticileri, Microsoft Xbox 360 gibi ağ bağlantı noktaları, Windows Vista Home Premium ya da Windows Vista Ultimate çalıştıran bilgisayarlarla ağ üzerinden iletişim kurmak için kullanın. Bu güncelleştirme toplamasının, üçüncü taraf güvenlik duvarı tarafından "onaylanmış"olarak yapılandırılmış olabilir, Windows Media Center programları veya "izin verilen" güncelleştirmeler içerir. Üçüncü tarafa ait bir Güvenlik Duvarı'nı kullanırsanız, bu programların yeni sürümleri bağlantı noktalarına erişmesine izin vermek üzere güvenlik duvarını el ile güncelleştirmeye olabilir. Bu güvenlik duvarı güncelleştirmelerini gerçekleştirmezseniz, Windows Media Center Extender Media Center bilgisayarına bağlantı girişimleri başarısız olabilir.

Karşıdan yükleme bilgileri

Haziran 2007 Windows Vista için Media Center Toplu Güncelleştirmesi, onu Microsoft Windows Update Web sitesinden veya Windows Yükleme Merkezi'nden yükleyerek edinebilirsiniz.

Windows Update Web sitesi

http://windowsupdate.microsoft.com

Windows Yükleme Merkezi

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Windows Vista için Media Center Toplu Güncelleştirmesi
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the KB935652 package now.
X 64 tabanlı sistemler için Windows Vista için Media Center Toplu Güncelleştirmesi
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the KB935652 package now.Yayım Tarihi: 26 Haziran 2007

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Özellikler

Makale numarası: 935652 - Last Review: 20 Mayıs 2008 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
  • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbvistasp1fix kbfix kbexpertisebeginner kbwinvistapostrtmfix kbqfe atdownload KB935652 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:935652

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com