Soubory cookie relace může dojít ke ztrátě po otevření souboru, který má místní cestu nebo cestu UNC souboru v aplikaci Internet Explorer 7

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 935778 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při otevření souboru, který má místní cestu nebo cestu UNC souboru pomocí aplikace Internet Explorer 7, soubory cookie relace může dojít ke ztrátě po pozdější operace. Otevření nového okna nebo zavřením nové okno může obsahovat tyto pozdější operace.

Řešení

Tato oprava je nyní součástí MS09-014 kumulativní aktualizace zabezpečení a již vyžaduje opravu hotfix nebo v registru klíč má být použito.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows Vista Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 935778 - Poslední aktualizace: 11. června 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 7 in Windows Vista
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbvistasp1fix kbopenfile kbexpertisebeginner kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc KB935778 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:935778

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com