Oturum tanımlama bilgileri ınternet Explorer 7'de bir yerel dosya yolu veya bir UNC dosya yolu olan bir dosyayı açtığınızda kaybolabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 935778 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yerel dosya yolu veya bir UNC dosya yolu olan bir dosyayı açmak için ınternet Explorer 7'yi kullandığınızda, sonraki operasyonlar sonra oturum tanımlama bilgileri kaybolabilir. Daha sonra bu işlem, yeni bir pencere açmasını veya yeni bir pencere kapatma içerebilir.

Çözüm

Bu düzeltme, şimdi MS09-014'te toplu güvenlik güncelleştirmesinde bulunan ve artık uygulanmak üzere bir düzeltme ya da kayıt defteri anahtarı gerektirir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows Vista Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 935778 - Last Review: 11 Haziran 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Internet Explorer 7 in Windows Vista
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbvistasp1fix kbopenfile kbexpertisebeginner kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc KB935778 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:935778

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com