I když pomocí uživatelského účtu, který je členem místní skupiny Network Configuration Operators nelze vytvořit nové připojení sítě v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 936129 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V systému Windows XP pokusíte vytvořit nové připojení sítě položku Síťová připojení v Ovládacích panelech. Možnost vytvořit nové připojení však nezobrazí v seznamu Síťové úlohy. Proto nelze vytvořit nové připojení sítě. K tomuto chování dochází, i když pomocí uživatelského účtu, který je členem místní skupiny Network Configuration Operators.

Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
  • Počítač má není připojen doméně adresářové služby Active Directory.
  • Přihlásit pomocí uživatelského účtu není členem skupiny Administrators.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu chování dochází v počítači byl připojen k doméně. Systém nebude kontrolovat, zda je uživatelský účet členem místní skupiny Network Configuration Operators před systém vytvoří nové připojení. Uživatelé, kteří nejsou členy skupiny Administrators proto nelze vytvořit nové připojení sítě.

Řešení

Po použití této opravy hotfix BEZE zkontroluje, zda je uživatel členem místní skupiny Network Configuration Operators. Potom BEZE Určuje, zda může uživatel vytvořit nové připojení sítě.

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musí mít Windows XP Service Pack 2 v počítači nainstalována. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Windows XP pro počítače s procesory x86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SP
Ndisuio.sys5.1.2600.297714,59218. 8. 200609: 36X86SP2
Netshell.dll5.1.2600.31391,705,47217. 5. 200706: 05X86SP2
Wzcdlg.dll5.1.2600.2977383,48818. 8. 200612: 37X86SP2
Wzcsapi.dll5.1.2600.297752,73618. 8. 200612: 37X86SP2
Wzcsvc.dll5.1.2600.2977476,16018. 8. 200612: 37X86SP2
Xpsp3res.dll5.1.2600.3139248,83216. Května 200711: 32X86SP2

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
  1. Vytvořit připojení pomocí pověření správce.
  2. Správce by měl ručně poskytnout soubor vytváření práva k uživatelskému účtu, který je členem místní skupiny Network Configuration Operators pro následující adresář:
    <drive>: \\Documents a Settings\All Users\Data Data\Microsoft\Network\Connections

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o skupině Network Configuration Operators klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
297938Popis skupiny Network Configuration Operators
Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 936129 - Poslední aktualizace: 10. října 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinxppresp3fix kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB936129 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:936129

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com