Při instalaci účetní Professional nebo účetní Express se zobrazí chybová zpráva: "Instalační program zjistil, že aplikace Outlook 2003 s aplikací Business Contact Manager nutné upgradovat na nejnovější aktualizaci service Pack nebo před pokračováním v instalaci odebrat"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 936218 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při instalaci aplikace Microsoft Office Accounting Professional nebo Microsoft Office Accounting Express, můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Instalační program zjistil, že aplikace Outlook 2003 s aplikací Business Contact Manager nutné upgradovat na nejnovější aktualizaci service Pack nebo před pokračováním v instalaci odebrat.

Příčina

Problém nastane, pokud nemáte nejnovější aktualizaci service pack pro aplikace Microsoft Office Outlook 2003 s aplikací Business Contact Manager.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1

Nainstalujte aktualizaci Service Pack 4 pro aplikaci Outlook 2003 s aplikací Business Contact Manager a Small Business Accounting. Chcete-li stáhnout tuto aktualizaci service pack, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=de34e31d-9dff-48e0-ab05-2a839dbad6ff

Metoda 2

Outlook 2003 s aplikací Business Contact Manager odinstalovat. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte appwiz.cpl a pak klepněte na tlačítko OK.
  2. V dialogovém okně Přidat nebo odebrat programy klepněte na položku aplikace Microsoft Office Outlook 2003 s aplikací Business Contact Manager a potom klepněte na tlačítko Odebrat.

Vlastnosti

ID článku: 936218 - Poslední aktualizace: 18. prosince 2008 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Accounting Professional 2009
  • Microsoft Office Accounting 2009 Express
  • Microsoft Office Accounting Professional 2007
  • Microsoft Office Accounting Express 2007
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbmbsmigrate kbprb KB936218 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:936218

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com