Spustit jako klienta, vytvořte v System Center Operations Manager 2007 nebo System Center Essentials 2007 nelze úspěšně spustit úkol

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 936221 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Vytvořit vytvoření spustit jako účtu v System Center Operations Manager 2007 nebo v Microsoft System Center Essentials 2007. Spustit jako účet průvodce vytvořte dokončí úspěšně podle očekávání. Spustit jako klienta, vytvoříte však nelze úspěšně spustit, monitoru, pravidlo nebo úkolu.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud zadáte nesprávná pověření při vytvoření spustit jako klienta. Spustit jako účet průvodce vytvořte neověřuje pověření určit při vytvoření vytvoření spustit jako účtu.

Poznámka: Doporučujeme ověřit informace o účtu, které zadáte na stránce účet spustit jako účet průvodce vytvořit.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, upravit pověření účtu pro spuštění jako účet s které toto chování nastat. Postupujte takto:
  1. Spusťte modul snap-in Operations Console Microsoft Management Console (MMC).
  2. V navigačním podokně klepněte na položku Správa.
  3. Rozbalte správu, rozbalte položku zabezpečení a klepněte na příkaz Spustit jako účty.
  4. Poklepejte na ohrožený Spustit jako účet a klepněte na kartu účet.
  5. Zadejte příslušná pověření pro účet a klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: Před vytvořením vytvoření spustit jako účtu doporučujeme otestovat pověření účtu pomocí účtu k přihlášení k systému Windows. Toto je pomoci ověřit, zadejte pověření účtu správné při vytvoření vytvoření spustit jako účtu.

Další informace

Pomocí skriptu Windows PowerShell můžete také vytvořit spustit jako účet. Další informace o tom, jak používat příkazy příkazového řádku ke správě systémů Center Operations Manager 2007 naleznete na následujícím webovém serveru protokolu (blog):
http://blogs.msdn.com/scshell/

Vlastnosti

ID článku: 936221 - Poslední aktualizace: 30. dubna 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Operations Manager 2007
  • Microsoft System Center Essentials 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbtshoot KB936221 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:936221

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com