Başka bir Exchange 2007 posta kutusu deposu için posta kutusu taşıma bir Exchange 2003 posta kutusundan posta kutusu taşıma görüntülendiğinde yanıt vermemesi depolamak veya bir Exchange 2007 posta kutusundan depolama işlemi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 936300 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Exchange Server 2003 posta kutusu deposunu veya başka bir Exchange 2007 için posta kutusu deposu için bir Microsoft Exchange Server 2007'in posta kutusu deposunun posta kutusu taşıdığınızda, posta kutusu taşıma işlemi durdurur, Exchange 2007'de yanıt sunucu.

Neden

Exschema.exe öbek Bozulması bir işlem olabilir bu sorun oluşur birden çok iş parçacığı ExProps alt sistemi yeniden başlatmaya çalıştığınızda bir kilitlenmeye neden.

Exschema.exe işlemi bir uzak yordam çağrısı (RPC) depolama işlemi başlatır. Depolama işlemi Exschema.exe RPC çağrısı aldığında deposunda ExoleDB eşitleme Olay Tetikleyicileri daha sonra işleme işlemi. Bu sırada, posta kutusu taşıma işlemi başlatıldı, posta kutusu taşıma işlemi tamamlanacak ExoleDB eşitleme olayı için bekler. Bu posta kutusu taşıma işlemi engeller.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 4'i yükleyin. Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 4 ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007
Exchange en son hizmet paketini yüklemek veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Exchange Server yazılım güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
817903Exchange Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 936300 - Last Review: 27 Ağustos 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter KB936300 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:936300

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com