Aktualizace pro službu Windows Server Update Services 2.0 Service Pack 1 pro implementaci klientského programu služby WSUS verze 3.0 do klientských počítačů (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 936301 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje aktualizaci pro Windows Server Update Services (WSUS) 2.0 Service Pack 1 (SP1). Tato aktualizace pomáhá distribuční nejnovější program verze 3.0 klienta Microsoft Windows Server Update Services (WSUS) více klientských počítačů.

Aktualizace nahradí aktuální self-update stromu na serveru WSUS 2.0 SP1 založen. Self-update stromu WSUS 2.0 SP1 umožňuje uživatelům inovovat mapované klienty služby WSUS 2.0 nejnovější verze 3.0 bez nutnosti upgradu serveru WSUS verze 3.0. Při WSUS klienti kontaktovat servery služby WSUS 2.0 SP1 nainstalována Tato aktualizace, klienti WSUS automaticky inovovat program služby WSUS verze 3.0 klienta.

Můžete použít tento program aktualizace na serverech služby WSUS 2.0 SP1 používajících jednu z následujících operačních systémů Windows:
  • Windows 2000 Server Service Pack 4 (SP4)
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server Service Pack 4 (SP4)
  • Systém Microsoft Windows Server 2003
  • Windows Small Business Server 2003 R2
WSUS klienta verze 3.0 zahrnuje také následující funkce:
  • Zlepšení výkonu
  • Podporují národního prostředí (RUS) ruština jazyk a národní prostředí brazilská portugalština jazyk (PTB).
Navíc tato aktualizace řeší problémy popsané v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  • 932494Při použití funkce Automatické aktualizace k vyhledání nebo instalaci aktualizací pro aplikace používající Instalační službu systému Windows dochází k problémům týkajícím se procesu Svchost.exe
  • 936475Po instalaci aktualizací v počítači se systémem Service Pack 4 (SP4), může počítač přestat reagovat během procesu vypnutí

Další informace

INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the Windows Server Update Services 2.0 Service Pack 1 Selfupdate tree package now.

Datum vydání: Červen 25, 2007

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.
Další informace o samostatnou instalaci WSUS klientský program verze 3.0 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
932494Při použití funkce Automatické aktualizace k vyhledání nebo instalaci aktualizací pro aplikace používající Instalační službu systému Windows dochází k problémům týkajícím se procesu Svchost.exe
Další informace o funkci self-update stromu ve službě WSUS naleznete na následujícím webu:
http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/6b2e1035-5b82-45f4-9f51-6cc0ca32fd601033.mspx?mfr=true
Další informace o termínech používaných k popisu aktualizací softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 936301 - Poslední aktualizace: 24. července 2007 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server Update Services 2.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbpubtypekc atdownload kbexpertisebeginner KB936301 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:936301

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com