היישום או הפקד אינם פועלים בעת ניסיון להפעיל תגים של ?.NET Framework 1.0 HREF כדי להצביע על יישום הפעלה מנוהל או על פקד

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 936597 - View products that this article applies to.
חשוב מאמר זה מכיל מידע על אופן שינוי הרישום. הקפד לגבות את הרישום לפני שינויו. ודא כי אתה יודע לשחזר את הרישום במקרה שתתרחש בעיה. לקבלת מידע נוסף על אופן הגיבוי, השחזור והשינוי של הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
256986 תיאור הרישום של Microsoft Windows
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

עיין בתרחיש הבא. ניסיתם להפעיל תגי HREF של Microsoft .NET Framework 1.0 כדי להצביע על יישום הפעלה מנוהל ?(.exe) או על פקד. ניסיתם להפעיל תגי HREF מהאינטרנט או מאיזורי אינטרנט. בתרחיש זה, היישום או הפקד אינם פועלים.

הערה אם במחשב שלך מותקנת גירסה מתקדמת יותר של ?.NET Framework, יישום ההפעלה המנוהל או הפקד עשויים לפעול. פקדים פועלים תמיד בגירסה המעודכנת ביותר של ?.NET Framework המותקנת במחשב. לדוגמה, פקדים שנבנו ב- ?.NET Framework 1.0 פועלים תמיד ב- ?.NET Framework 1.1 וב- ?.NET Framework 2.0). יישומי הפעלה מנוהלים פועלים בגירסה תואמת מתקדמת יותר של ?.NET Framework אם ?.NET Framework שבו הם נבנו אינו זמין במחשב. לדוגמה, יישומים שנבנו ב- ?.NET Framework 1.0 פועלים ב- ?.NET Framework 1.1 וב- ?.NET Framework 2.0).

הערה יישומי הפעלה מנוהלים מוכרים גם כיישומי פריסה ללא מגע או כיישומי פריסה ללא השפעה.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מאחר שיישומי ההפעלה המנוהלים או הפקדים עלולים להכיל קוד לא אמין. כברירת מחדל, ?.NET Framework 1.0 לא מאפשר להפעיל יישומי הפעלה מנוהלים או פקדים.

דרכים לעקיפת הבעיה

אזהרה דרך זו לעקיפת הבעיה עלולה להפוך את המחשב או הרשת לפגיעים יותר להתקפות של משתמשים זדוניים או של תוכנות זדוניות כגון וירוסים. Microsoft אינה ממליצה על דרך זו לעקיפת הבעיה. אנו מספקים מידע זה על מנת לאפשר לך ליישם את הדרך לעקיפת הבעיה לפי שיקול דעתך. השימוש בדרך זו לעקיפת הבעיה הוא על אחריותך בלבד.

אזהרה שינוי שגוי של הרישום באמצעות עורך הרישום או בשיטה אחרת עלול לגרום לבעיות חמורות. בעיות אלה עלולות לחייב התקנה מחדש של מערכת ההפעלה. Microsoft אינה ערבה לכך שבעיות אלה ניתנות לפתרון. שינוי הרישום הוא באחריותך הבלעדית.

כדי לעקוף בעיה זו, היעזר באחת מהשיטות הבאות.

שיטה 1 הוסף את אתר האינטרנט שמכיל את יישום ההפעלה המנוהל או את הפקד לאזור 'אתרים מהימנים'.

שיטה 2 עבור יישומי קוד מנוהל, שדרג את היישום לשימוש בטכנולוגיית הפריסה ClickOnce של ?.NET Framework 2.0, ולאחר מכן התקן את ?.NET Framework 2.0 או גירסה מתקדמת יותר של ?.NET Framework במחשב. למידע נוסף אודות פריסת ClickOnce, בקר באתר Microsoft Developer Network (MSDN)? שכתובתו:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/t71a733d(en-US,VS.80).aspx
שיטה 3 עבור פקדים, התקן את ?.NET Framework 2.0 או גירסה מתקדמת יותר של ?.NET Framework במחשב. הפקדים יפעלו ב- ?.NET Framework 2.0 ובגירסאות מתקדמות יותר של ?.NET Framework.

שיטה 4 הגדר את תצורת המחשב לאפשר ליישומי אינטרנט לפעול בגירסה 1.0 של ?.NET Framework. לשם כך, בצע את השלבים הבאים:
 1. לחץ על התחל, לחץ על הפעלה, הקלד regedit ולאחר מכן לחץ על אישור.
 2. אתר את מפתח המשנה הבא של מערכת הרישום ולחץ עליו:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework
 3. בתפריט עריכה, הצבע על חדש ולאחר מכן לחץ על ערך DWORD.
 4. הקלד EnableIEAssembliesV1.0 ולאחר מכן הקש על ENTER.
 5. בתפריט עריכה, לחץ על שנה.
 6. הקלד 1 ולחץ על אישור.
 7. צא מעורך הרישום.
הערה כברירת מחדל, אזור האינטרנט כבר מושבת במדיניות אבטחת גישת הקוד (CAS) עבור ?.NET Framework 1.0. לכן, ייתכן שיהיה עליך להפעיל את אזור האינטרנט במדיניות אבטחת גישת הקוד. בנוסף, ייתכן שיהיה עליך להשתמש באחת מהשיטות לעקיפת הבעיה המתוארות מוקדם יותר בחלק זה כדי שיישומים או פקדים יפעלו בהצלחה מאזור האינטרנט במחשב.

מאפיינים

Article ID: 936597 - Last Review: יום שני 03 דצמבר 2007 - Revision: 1.3
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft .NET Framework 2.0
 • Microsoft .NET Framework 1.1
 • Microsoft .NET Framework 1.0
מילות מפתח 
kbtshoot kbbug kbsecurity kbpubtypekc kbexpertiseadvanced kbexpertiseinter kbexpertisebeginner KB936597

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com