Známé problémy videa pro Halo 2 pro systém Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 936829 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje známé problémy s grafikou, které mohou nastat při přehrávání Microsoft Halo 2 pro systém Windows Vista.

Další informace

Obecné informace o odstraňování potíží

Nainstalujte nejnovější ovladače

Pokud problémy grafiky, zobrazí se černá obrazovka (prázdný) nebo pomalý výkon v Halo 2 pro systém Windows Vista, stáhněte a nainstalujte nejnovější ovladač grafické karty.

Grafická karta umožňuje zobrazit grafiku na obrazovce. Ovladač je část softwaru, která umožňuje operační systém (Microsoft Windows) komunikovat s hardwarem počítače. Ovladač funguje jako převaděč mezi hardwarem a operačním systému. Nejnovější ovladač grafické karty umožňují efektivnější využití funkce grafické karty zvýšit výkon hry. Obecně společností uvolněte jejich ovladače pravidelně pro karty zachovat nahoru rychlost s technologií někdy změna softwaru.

Chcete-li stáhnout a nainstalovat nejnovější ovladače, obraťte se na výrobce grafického hardwaru počítače nebo. Další informace o tom, jak kontaktovat výrobce počítače nebo grafického hardwaru naleznete v části "Odkazy".

Určit název a výrobce grafického adaptéru v počítači se systémem Windows Vista postupujte takto:
 1. Otevřete Direct X Diagnostic Tool. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Start,
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Start button
  , do pole Zahájit hledání zadejte příkaz dxdiag a klepněte v seznamu programydxdiag.exe.
 2. Klepněte na kartu zobrazení.
 3. Ve skupinovém rámečku zařízení vyhledejte položky název a výrobce.
 4. Klepněte na tlačítko Konec.
Zjistěte, zda jsou k dispozici příslušný ovladač aktualizace, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start,
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Start button
  , do pole Zahájit hledání zadejte Windows Update a stiskněte klávesu ENTER.
 2. Klepněte na tlačítko Vyhledat aktualizace.
 3. Po dokončení skenování klepněte na tlačítko Zobrazit dostupné aktualizace.
 4. Vyberte aktualizaci, kterou chcete nainstalovat a potom klepněte na tlačítko nainstalovat.

Grafický hardware chybová zpráva

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Chybová zprávaŘEŠENÍ
Před pokusem nainstalovat hra může zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Ovladač grafiky v tomto počítači je zastaralý. Měli byste aktualizovat ovladač grafického adaptéru v tomto počítači před spuštěním Halo 2 pro systém Windows Vista. Může dojít k problémům, pokud budete pokračovat bez aktualizace spuštěna Halo 2 pro systém Windows Vista.
Chcete-li tento problém vyřešit, klepněte na odkaz Klepnutím sem získáte další informace na webu v okně zprávy. Postupujte podle pokynů na obrazovce nainstalujte nejnovější ovladače.

Také tento problém výrobce grafického hardwaru získat a nainstalovat nejnovější verzi ovladače pro grafický hardware. Informace o tom, jak kontaktovat výrobce hardwaru naleznete v části "Odkazy".

Obecné grafiky problémy

Při použití některých grafických karet může dojít při znovu hra po jste přepnuli na plochu nebo do jiného programu efekt světlo strobe. Chcete-li tento problém vyřešit, stiskněte klávesy ALT + ENTER znovu přepnout mimo a ke hře.

Počítačů OEM

Pokud jste počítač zakoupili od OEM například Dell, brána nebo Hewlett-Packard a při přehrávání Halo 2 pro systém Windows Vista dochází žádné grafické skutečnosti, které neodpovídají, navštivte webový server výrobce počítače o aktualizované ovladače videa. Grafický hardware a ovladače jsou často určeny konkrétně pro systémů OEM.

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft implicitně ani jiným způsobem neručí za výkon a spolehlivost těchto produktů.

Odkazy

Informace o výrobce hardwaru naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/gp/vendors/en-us

Vlastnosti

ID článku: 936829 - Poslední aktualizace: 4. prosince 2007 - Revize: 1.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Halo 2 for Windows Vista
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbinfo kbgames kbhowto KB936829 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:936829

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com