Po System Center Operations Manager 2007 agent odesílá data zjišťování skupiny správy, žádná pravidla jsou zavedeny pro sledování novější skupin správy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 936838 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po System Center Operations Manager 2007 agent odesílá data zjišťování skupiny správy, zjišťování dat není vytvořena v libovolné pozdější skupiny správy. Proto žádná pravidla jsou zavedeny pro sledování novější skupiny správy.

K tomuto problému dochází, pokud agent hlásí více skupin správy.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použít následující opravu hotfix. Po instalaci opravy hotfix agenti sestavy dat zjišťování více skupin správy.

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
System Center Operations Manager 2007, x 86 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
healthservice.dll6.0.5000.81,261,45608-06-200710: 20X86
System Center Operations Manager 2007, x 64 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
healthservice.dll6.0.5000.82,554,76811-06-200708: 09X64

Informace o instalaci opravy hotfix

Tato oprava hotfix je třeba použít každý počítač, který je hostitelem serveru správy System Center Operations Manager 2007 nebo serveru správy System Center Essentials 2007.

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, zkopírujte soubor Systemcenteroperations2007-rtm-kb936838-x86-amd64-enu.msi místní složky nebo sdílené složky v síti. Spusťte soubor na každou příslušný počítač. Spuštění souboru pomocí Průzkumníka Windows nebo pomocí příkazového okna.

Poznámka: Při instalaci opravy hotfix počítač restartuje služby stavu OpsMgr.

K nasazení této opravy hotfix v prostředí System Center Operations Manager 2007, postupujte takto:
 1. Ručně aktualizovat každých serveru správy Operations Manager 2007 a každý server brány Operations Manager 2007 v skupiny správy.
 2. Nainstalujte opravu hotfix každý agent. Použijte některý z následujících postupů:
  • Pomocí konzoly Správa Operations Manager 2007 použít opravu hotfix agenti Operations Manager 2007.

   Poznámka: Zobrazit seznam agenti lze automaticky aktualizovat v podokně správu, rozbalte správu, rozbalte položku Správa zařízení a klepněte na položku Správa čekající.
  • Agenti ručně nainstalované po oprava hotfix byla použita k serveru použít opravu hotfix, ručně aktualizovat agentů. Nebo následujícím postupem mají provést aktualizaci Server Management Operations Manager 2007:
   1. Prozkoumejte složku Správa čekající operace konzoly zda schválena ruční instalaci.
   2. Ve složce "Agent spravované počítače" klepněte pravým tlačítkem agent. Potom spusťte agenta nastavení aktualizace úkolu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 936838 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft System Center Operations Manager 2007
 • Microsoft System Center Essentials 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB936838 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:936838

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com