Bir System Center Operations Manager 2007 aracısının bir yönetim grubuna bulma veri gönderir sonra kural daha sonra yönetim grupları izlenmesinde dağıtıldığı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 936838 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir Microsoft System Center Operations Manager 2007 aracısının bir yönetim grubuna bulma veri gönderir sonra sonraki tüm yönetim grubunda bulma veri oluşturulmadı. Bu nedenle, kural daha sonra yönetim grupları izlenmesinde dağıtıldığı.

Bir aracı için birden çok yönetim grupları bildirirse, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki düzeltmeyi uygulayın. Düzeltmeyi uyguladıktan sonra aracılar, bulma veri için birden çok yönetim grupları bildirin.

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
System Center Operations Manager 2007 ' nin x 86 tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
healthservice.dll6.0.5000.81,261,45608-06-200710: 20X86
System Center Operations Manager 2007 ' nin x 64 tabanlı sürümü
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
healthservice.dll6.0.5000.82,554,76811-06-200708: 09X64

Düzeltme yükleme bilgileri

Bu düzeltmenin bir merkezi Operations Manager 2007'yi sistem yönetimi sunucusu veya System Center Essentials 2007 Yönetimi Sunucusu barındıran her bilgisayarda uygulamanız gerekir.

Bu düzeltmeyi uygulamak için <a0></a0>, Systemcenteroperations2007-rtm-kb936838-x86-amd64-enu.msi dosyayı yerel bir klasöre veya ağdaki bir paylaşılan klasöre kopyalayın. Daha sonra ilgili her bilgisayardaki dosyayı çalıştırın. Dosyayı Windows Gezgini'nde veya komut istemi penceresini kullanarak çalıştırabilirsiniz.

Not Düzeltmeyi uyguladığınızda, bilgisayarı OpsMgr durum hizmeti yeniden başlatır.

Bu düzeltme, System Center Operations Manager 2007 ortamında dağıtmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Her işlem yöneticisi 2007 Yönetimi Sunucusu ve her Operations Manager 2007 ağ geçidi sunucusu, <a0>Yönetim</a0> gruplarında el ile güncelleştirin.
 2. Düzeltmeyi her aracıya uygulayın. Bunu yapmak için aşağıdaki yöntemleri kullanın:
  • Operations Manager 2007 aracıları düzeltmeyi uygulamak için Operations Manager 2007 Yönetim konsolunu kullanın.

   NotYönetim bölmesinde otomatik olarak güncelleştirilebilen aracıları listesini görmek için <a0></a0>, yönetimi ' ni genişletin, sonra da Aygıt Yönetimi ' ni genişletin ve Bekleyen yönetimi ' ni tıklatın.
  • Sunucuya düzeltme uygulandıktan sonra el ile yüklemiş olan aracıları düzeltmeyi uygulamak için <a0></a0>, aracıların el ile güncelleştirin. Veya, işlem yöneticisi 2007 Management Server'ın güncelleştirme gerçekleştirmek için şu adımları izleyin:
   1. El ile yükleme onaylanmışsa emin olmak için işlem beklemede Yönetim Konsolu'nu klasörü inceleyin.
   2. "Bilgisayar Aracısı tarafından yönetilen" klasörde Aracı'nı sağ tıklatın. Daha sonra güncelleştirme Aracısı ayarları görevi çalıştırın.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 936838 - Last Review: 15 Kasım 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft System Center Operations Manager 2007
 • Microsoft System Center Essentials 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB936838 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:936838

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com