Nesprávný kanál informace pro některé operační systémy Windows zobrazit sestavy majetku správy licencí v SMS 2003 s aktualizací Service Pack 3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 936850 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Sestavy majetku správy licencí v Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003 s aktualizací Service Pack 3 (SP3), zobrazit nesprávný kanál informace pro některé operační systémy Windows. Například kanálu kód 0 (nula) může nesprávně zobrazí pro Windows operační systémy, které byly nainstalovány pomocí hromadné licence kód product key (kód).

Poznámka: Kanál kód 0 odpovídá "plný produkt Packaged."

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ohrožené operační systémy sestavy kód nesprávný kanál agenta SMS 2003 SP3 majetku správy kolekce.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Pokud svazek licenční klíč produktu použít nainstalovat Microsoft Windows Server 2003 nebo Microsoft Windows XP, může nesprávně sestavy SMS 2003 SP3 majetku správy licencí seznamu kanálu kód 0 namísto kanálu kód 3. Kanál kód 3 představuje svazek licencován produkty. Inventoried množství každý titul softwaru zůstávají přesné. Svazek licenci instalacích Windows Server 2003 a pro BEZE jsou zahrnuty v agregační spočítat pro kanál produkty kód 0 namísto v agregační spočítat pro kanál kód 3 produkty.

Poznámka: Žádné řešení nebo rozlišení je aktuálně k dispozici pro tento problém.

Vlastnosti

ID článku: 936850 - Poslední aktualizace: 1. května 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbbug kbtshoot kbprb KB936850 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:936850

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com