Kıymet yönetimi lisans raporları, SMS 2003 Service Pack 3 bazı <a0>Windows</a0> işletim sistemleri için hatalı kanal bilgilerini görüntüler.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 936850 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Systems Management Server (SMS de) 2003 Service Pack 3 (SP3), kıymet yönetimi lisans raporları, bazı <a0>Windows</a0> işletim sistemleri için hatalı kanal bilgilerini görüntüler. Örneğin, kanal kodu: 0 (sıfır) Windows için yanlış ürün anahtarı (VLK) toplu lisans'ı kullanarak, yüklü olan işletim sistemleri görünebilir.

Not Kanal kodu 0 karşılık gelen "tam Packaged ürün."

Neden

Bu sorun, etkilenen işletim sistemleri için SMS 2003 SP3'ü kıymet yönetimi tahsilat aracısının bir hatalı kanal kodu rapor nedeniyle oluşur.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Windows Server 2003 veya Microsoft Windows XP yüklemek için bir birim lisans ürün anahtarı'nı kullanırsanız, SMS 2003 SP3'ü kıymet yönetimi lisans raporları kanal kodu 0 kanal kodu 3 yerine hatalı olarak listeleyebilir. Kanal kodu 3 Toplu lisansa sahip ürünler temsil eder. Her bir yazılım başlık inventoried miktarlarını doğru olarak kalır. Ancak, birim yüklemeler için Windows Server 2003 lisans ve kanal kodu 0 ürünler yerine, kanal kodu 3 ürünler için ı toplama saymak için Windows XP için dahil, ı toplama sayılacak.

Not Herhangi bir geçici çözüm veya çözümleme için sorun şu anda kullanılabilir.

Özellikler

Makale numarası: 936850 - Last Review: 1 Mayıs 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Service Pack 3, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbpending kbbug kbtshoot kbprb KB936850 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:936850

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com