Hostitelský počítač přestane reagovat při pokusu o kopírování souboru virtuální pevný disk, který připojených v Virtual Server 2005 R2 SP1 pomocí nástroje VHDMount

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 937366 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Nainstalovat Microsoft Virtual Server 2005 R2 Service Pack 1 (SP1).
  • Vytvoření virtuálního počítače dynamické virtuální pevný disk (VHD).
  • Pomocí nástroje VHDMount (Vhdmount.exe) připojit VHD jako virtuální disku v operačním systému Windows.
  • Pomocí příkazu Vhdmount /p příkazového řádku připojit VHD.
  • Kopírování souboru VHD. Soubor zkopírujete je větší než fyzický pevný disk v počítači.
V tomto scénáři může hostitelský počítač přestat reagovat (zablokuje se).

Příčina

K tomuto problému dochází, protože VHD a systému souborů v hostitelském počítači nerozpoznávají fyzický pevný disk je plný.

Jak potíže obejít

Chcete-li předejít tomuto problému, ověřte, zda má fyzického disku dostatek místa na pevném disku VHD připojit a provést požadované operace. VHD připojených s disku se zpět (Toto je výchozí nastavení.), musíte mít volného místa na pevném disku, který je Dvojitá velikost VHD.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Na úrovni ovladače systému souborů na hostitelský počítač komunikuje VHD. Proto VHD nerozpozná fyzický pevný disk je plný. Navíc systém souborů v hostitelském počítači nerozpozná fyzický pevný disk je plný. Systém souborů selhání zápisu interpretuje jako poškození disku.

Poznámka: Když nastane tento problém systému souborů v hostitelském počítači není správně uvolněte popisovač souboru VHD při zrušení operace kopírování a potom odpojte VHD. Proto je nutné restartovat počítač hostitele.

Vlastnosti

ID článku: 937366 - Poslední aktualizace: 12. června 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Virtual Server 2005 R2 Standard Edition
  • Microsoft Virtual Server 2005 R2 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB937366 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:937366

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com