Spravované hostitelům nelze distribuovat aktualizace nebo aktualizace nelze importovat přímo z partnerských serverů při importu aktualizace z katalogů partnera v produktu System Center Essentials 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 937467 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V produktu Microsoft System Center Essentials 2007 importovat aktualizace z katalogů partnera. Když toto provedete, vyskytnout následující příznaky.

Příznak 1

Aktualizace budou staženy zdrojové soubory nejsou správně na server, na kterém je spuštěna produktu System Center Essentials 2007 během procesu importu. Proto tyto aktualizace nelze distribuovat spravované hostitelům.

Příznak 2

Klepnete-li Importovat aktualizace od partnera katalogy spusťte průvodce Importovat aktualizace katalogu, stránky Katalogu zvolte Importovat poskytuje pouze Http:// a https:// jako možnosti pro dovozní adresy URL.

Někteří partneři však může ukládat jejich stahování na serverech FTP namísto na webových serverech. Aktualizace v tomto případě nelze importovat přímo z těchto partnerů.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Po instalaci této opravy hotfix soubory aktualizace správně stáhnou server produktu System Center Essentials 2007 z webu partner. Kromě toho Průvodce Import katalogu Update umožňuje vybrat FTP: / / cesta nebo cesta UNC jako adresa URL pro import.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky pro instalaci této opravy hotfix.

Požadavek na restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.Některé služby produktu System Center Essentials 2007 však automaticky restartuje během procesu instalace.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.
System Center Essentials 2007, x 86 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.exe6.0.1251.15,308,41628-08-200718: 13x 86
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.Resources.dll6.0.1251.13,944,44828-08-200718: 13x 86
System Center Essentials 2007, 64bitové verze x
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.exe6.0.1251.15,308,41628-08-200718: 13x 86
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.Resources.dll6.0.1251.13,944,44828-08-200718: 13x 86

Jak potíže obejít

Chcete-li příznak, který je uveden v části "Příznaku 2" vyřešit, postupujte takto:
  1. Soubor CAB stáhnout ručně z partnera server FTP.
  2. Nastavit dočasné webového serveru nebo uložit soubor CAB pomocí existujícího webu.
  3. Uložte soubor CAB webový server, který je připravený v kroku 2.
  4. V průvodci Import katalogu aktualizací nakonfigurovat produktu System Center Essentials 2007 importovat aktualizace z vlastního serveru WWW.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 937467 - Poslední aktualizace: 4. března 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Essentials 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe KB937467 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:937467

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com