Güncelleştirmelerin, yönetilen ana bilgisayarlara dağıtılamıyor veya ortak kataloglar, System Center Essentials 2007 güncelleştirmeleri almak için güncelleştirmeleri doğrudan ortaklarından alamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 937467 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft System Center Essentials 2007'de ortak kataloglarından güncelleştirmeleri alın. Bunu yaptığınızda aşağıdaki belirtilerle karşılaşırsınız.

Belirti 1

Kaynak dosyaların alma işlemi sırasında System Center Essentials 2007 çalıştıran sunucuya doğru şekilde karşıdan yüklenmez. Bu nedenle, bu güncelleştirmeler, yönetilen ana bilgisayarlara dağıtılamıyor.

Belirti 2

Update Catalog Alma Sihirbazı'nı başlatmak için ortak katalog güncelleştirmeleri al ' ı tıklatın, Alma kataloğuna Seç sayfası Http:// ve Https:// seçimler alma URL'SI sağlar.

Ancak, bazı iş ortakları, karşıdan yüklemeler FTP sitelerinde yerine Web sitelerinde depolayabilir. Bu durumda, güncelleştirmeleri doğrudan aşağıdaki ortaklarınızdan alamıyor.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra güncelleştirme dosyalarında düzgün ortak Web sitesinden System Center Essentials 2007 sunucusuna yüklenir. Ayrıca, Update Catalog Al sihirbazı FTP seçmenizi sağlar: / / yol veya URL alma gibi bir UNC yolu.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi yüklemek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.Ancak, bazı System Center Essentials 2007 Hizmetleri yükleme sırasında otomatik olarak yeniden başlatılacak.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
System Center Essentials 2007 ' nin x 86 tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.exe6.0.1251.15,308,41628-08-200718: 13X86
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.resources.dll6.0.1251.13,944,44828-08-200718: 13X86
System Center Essentials 2007 ' nin x 64 tabanlı sürümü
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.exe6.0.1251.15,308,41628-08-200718: 13X86
Microsoft.enterprisemanagement.SCE.UI.Console.resources.dll6.0.1251.13,944,44828-08-200718: 13X86

Pratik Çözüm

"Belirti 2" bölümünde açıklanan belirtiye geçici bir çözüm için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Ortağın FTP sitesinden el ile .cab dosyasını karşıdan yükleyin.
  2. Geçici bir Web sitesini kurmak veya .cab dosyasını depolamak üzere varolan bir Web sitesini kullanın.
  3. Adım 2'de hazırlandı Web sitesine .cab dosyasını kaydedin.
  4. Update Catalog Alma Sihirbazı, System Center Essentials 2007 Web sitenizden güncelleştirmeleri almak için yapılandırın.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 937467 - Last Review: 4 Mart 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center Essentials 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe KB937467 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:937467

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com