Aplikace Forefront Security for Exchange Server zpracuje zprávu obsahující informace záhlaví neplatné kódování uuencode jako virus CorruptedCompressedFile

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 937543 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při Microsoft Forefront Security for Exchange Server zpracuje zprávu obsahující informace záhlaví neplatné kódování uuencode, Forefront Security for Exchange Server zpracuje zprávu jako zprávu kódování uuencode. Během procesu skenování Forefront Security for Exchange Server nesprávně zjistí zprávu jako virus CorruptedCompressedFile. Proto je blokován zprávu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte pro Exchange Server Hotfix Rollup 1 pro Forefront Security.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
936831Popis kumulativní opravy Hotfix Rollup 1 for Microsoft Forefront Security for Exchange Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 937543 - Poslední aktualizace: 31. října 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB937543 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:937543

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com