ייתכן שלא תוכל לגשת למספר מיקומי רשת לאחר הפעלת בקרת חשבון משתמש ב- Windows Vista או מערכות הפעלה חדשות יותר תוכניות

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 937624 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

לאחר הפעלת בקרת חשבון משתמש ב- Windows Vista או מערכות הפעלה חדשות יותר, ייתכן שלא תוכל לגשת למספר מיקומי רשת תוכניות. בעיה זו עלולה להתרחש גם בעת שימוש בשורת הפקודה כדי לגשת למיקום הרשת.

הערה כדי להפעיל את ' בקרת חשבון משתמש ', לחץ אפשר ב בקרת חשבון משתמש תיבת הדו-שיח.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מאחר בקרת חשבון משתמש מתייחס חברים בקבוצה Administrators כאל משתמשים רגילים.

כאשר חבר של קבוצת מנהלים נכנס למחשב מבוסס Windows Vista והחדשים עם בקרת חשבון המשתמש זמינה, המשתמש מפעיל כמשתמש רגיל. משתמשים רגילים הם חברים בקבוצה Users. אם אתה חבר בקבוצה Administrators ואם ברצונך לבצע משימה הדורשת אסימון גישה מלאה של מנהל מערכת, בקרת חשבון המשתמש מבקש האישור. לדוגמה, תישאל אם אתה מנסה לערוך מדיניות אבטחה במחשב. אם תלחץ אפשר ב- בקרת חשבון משתמש בתיבת הדו-שיח, באפשרותך לאחר מכן להשלים משימה ניהולית באמצעות token של גישת מנהל מערכת מלאה.

כאשר מנהל מערכת נכנס ל- Windows Vista או גירסה חדשה יותר, רשות האבטחה המקומית (LSA) יוצר שני אסימוני גישה. אם LSA מקבל הודעה כי המשתמש הוא חבר בקבוצה Administrators, LSA יוצר כניסה השני אשר זכויות המנהל הסירה (מסונן). אסימון הגישה מסוננים זה משמש להפעלת שולחן העבודה של המשתמש. יישומים יכולים להשתמש token של גישת מנהל מערכת מלאה שילחץ המשתמש מנהל אפשר ב בקרת חשבון משתמש תיבת הדו-שיח.

אם משתמש אינו מחובר למערכת Windows Vista או גירסה חדשה יותר אם בקרת חשבון המשתמש זמינה, תוכנית המשתמשת המשתמש מסוננים אסימון גישה ואת תוכנית המשתמשת ב- token של גישת מנהל מערכת מלאה של המשתמש להפעיל בו-זמנית. מכיוון LSA שנוצרו אסימוני גישה במהלך שתי הפעלות כניסה נפרדת, אסימוני גישה להכיל מזהי כניסה נפרדת.

כאשר ממופים משותפים ברשת, הם מקושרים הפעלת הכניסה הנוכחית עבור אסימון הגישה הנוכחית של התהליך. משמעות הדבר היא כי, אם משתמש משתמש בשורת הפקודה (Cmd.exe) יחד עם רכיב token של גישת מסונן כדי למפות במיקום משותף ברשת, במיקום המשותף ברשת אינו ממופה עבור התהליכים הפועלים עם רכיב token של גישת מנהל מערכת מלאה.

דרכים לעקיפת הבעיה

כדי לעקוף בעיה זו, השתמש בפקודה net use יחד עם שם UNC כדי לגשת למיקום הרשת. לדוגמה, בשורת הפקודה, הקלד את הפקודה הבאה ולאחר מכן הקש Enter:
net use \\<computername>\<sharename> /user:<username>

מאפיינים

Article ID: 937624 - Last Review: יום שישי 31 מאי 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows 8
מילות מפתח 
kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbmt KB937624 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 937624

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com