Програми можуть бути може отримати доступ до деяких мережних розташувань, після ввімкнення служби захисту користувачів у Windows Vista або новішої операційних системний інтегратор

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 937624 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Після ввімкнення служби захисту користувачів у Windows Vista або новішої операційні системи, програми можуть бути не в змозі отримати доступ до деяких мережних розташувань. Ця проблема може також виникати, коли доступ до мережного розташування за допомогою командний рядок.

Примітка. Щоб увімкнути cлужба захисту користувачів, натисніть Дозволити у в cлужба захисту користувачів діалогове вікно.

причина

Ця проблема виникає тому, що контроль облікових записів користувачів розглядає члени групи адміністраторів, як стандартних користувачів.

Коли член журнали група адміністраторів до комп'ютера під керуванням Windows Vista і нові, що має служба захисту користувачів активовано, користувач працює як звичайний користувач. Стандартні користувачі — це члени групи користувачів. Якщо ви є членом групи адміністраторів, і якщо ви хочете, щоб виконувати завдання, які вимагають необмеженого адміністративного доступу, Служба захисту користувачів запитує затвердження. Наприклад, буде запропоновано, якщо ви спробуєте змінити політиками безпеки на комп'ютері. Якщо натиснути кнопку Дозволити у в cлужба захисту користувачів діалогове вікно, можна потім завершити адміністративних завдань за допомогою маркера необмеженого адміністративного доступу.

Коли до адміністратора журналів на Windows Vista або новішої, місцевої влади безпеки (LSA) створює два маркери доступу. Якщо LSA буде сповіщено, що користувач є членом групи адміністраторів, LSA створює другий вхід, який має права адміністратора видалено (відфільтрованих). Маркер відфільтрованих доступу використовується для запуску на робочий стіл. Додатки можуть використовувати маркер необмеженого адміністративного доступу, якщо натиснути кнопку адміністратора Дозволити у в cлужба захисту користувачів діалогове вікно.

Якщо користувач увійшов до системи до Windows Vista або новішої та захисту користувачів активовано, програма, яка використовує користувача відфільтровані необмеженого доступу і програми, яка використовує необмеженого адміністративного доступу користувача може працювати в той же Вільний час. Оскільки LSA створені маркери доступу протягом двох окремих сеанси, маркери доступу містять ідентифікатори окремий вхід до системи.

Під Вільний час зіставлення мережного акцій, вони зв'язані з поточного сеансу роботи поточного маркер доступу процесу. Це означає, що, якщо користувач використовує командний рядок (Cmd.exe) разом з необмеженого відфільтрованих доступу до карти на мережному диску, мережному диску не зіставлено для процесів, які виконуються з необмеженого адміністративного доступу.

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, сценарій виконання команди net use з ім'я UNC доступ до мережного розташування. Наприклад, у командному рядку введіть наступну команду і натисніть клавішу Enter:
net use \\<computername>\<sharename> /user:<username>

Властивості

Номер статті: 937624 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows 8
Ключові слова: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbmt KB937624 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 937624

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com