Bir dış posta sisteminden bir PDF eki içeren bir e-posta iletisini açmak için Outlook'u kullandığınızda hata iletisi: "Bu bir belge açılırken hata oluştu. Dosya bozuktur ve değil onarılması "

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 937625 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Güvenlik güncelleştirmesi 931832, Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2) çalıştıran bir sunucuya yükleyin. Ayrıca, Microsoft Office Outlook istemcisi Microsoft Exchange Server modunda yapılandırın. Bir dış posta sisteminden bir PDF eki içeren bir e-posta iletisini açmak için Outlook'u kullandığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu belge açılırken hata oluştu. Dosya zarar görmüş ve değil onarılması.
Not Bu sorun yalnızca Exchange 2003 SP2 oluşur. PDF eki güvenlik güncelleştirmesi 931832 yüklenmeden önce beklendiği gibi açabilirsiniz. Ayrıca, posta istemcilerini POP3 veya ımap4 posta istemcilerinde hala iletileri eşitlemek ve güvenlik güncelleştirmesi 931832 yüklendikten sonra PDF ekleri başarıyla açın.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

PDF ekleri olan gelen iletiler, bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra doğru işlenir.

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamadan önce sunucuda Exchange 2003 SP2 yüklü olmalıdır. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
836993En son Exchange Server 2003 hizmet paketleri nasıl elde edilir

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladığınızda, aşağıdaki hizmetler yeniden başlatılır:
  • Microsoft Exchange Bilgi Deposu hizmeti
  • IIS Admin hizmeti ve tüm bağımlı hizmetler

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme daha yeni bir düzeltme ile değiştirilmemiştir.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Exmime.dll6.5.7653.4201.72801 Haz 200717: 49

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Güvenlik hakkında daha fazla bilgi için 931832 güncelleştirmesi aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms07-026.mspx

Özellikler

Makale numarası: 937625 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbhotfixserver kbqfe KB937625 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:937625

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com