Uživatelé Exchange 2007 zobrazí zpráva nedoručení (NDR) při pokusu o odeslání e-mailové zprávy, která je řešena adresu výrobců spojnice

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 937861 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci.
  • V počítači je spuštěn Microsoft Exchange Server 2007 používáte výrobců spojnice. Nebo výrobců konektor je nainstalována na Exchange 2000 nebo serveru Exchange 2003 je spuštěna v organizaci, která zahrnuje servery Exchange 2007.
  • Z poštovní schránky umístěn na serveru Exchange 2007 pokusíte odeslat e-mailovou zprávu typ adresy, který je podporován konektor výrobců.

    Poznámka: Je například spojnice výrobců faxu konektor, který podporuje adresu typu FAX.
V tomto scénáři obdržíte zprávu o nedoručení (NDR) zpráva podobná následující:
Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.
Předmět: <subject>
Odeslané: <date,time>
Dosaženo následující příjemce: <name>(FAX)<date,time>
Žádná e-mailové účty může posílat zprávy tomuto příjemci.

Příčina

V tomto scénáři při spuštění služby Microsoft Exchange Information Store Exchange 2007 načte seznam typů adresy. Exchange potom seřadí typy adres do matice. Řazení algoritmus však používá nesprávný indexu.

Toto chování způsobuje poškození matice. Při Outlook odešle zprávu, Outlook požádá o seznam typů podporovaných adresu. Exchange vrátí tento poškozené pole. Pokud má Outlook odesílat poštu typ adresy, která není v seznamu, Outlook dokončíte, že Exchange nemůže zpracovat typ adresy na zprávě. Proto Outlook nikdy odešle zprávu Exchange ke zpracování.

Dojde-li toto chování, obdrží e-mailového klienta, který byl použit k odeslání e-mailové zprávy v části "Příznaky" zprávu NDR.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007. Další informace o 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
817903Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro Exchange Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 937861 - Poslední aktualizace: 19. října 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter KB937861 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:937861

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com