Düzeltme: İstemci uygulamasının yanıt vermemeye başlıyor ve, süzme işlemi ve SQL Server 2005 Analysis Services örneği karşı tarama işlemi gerçekleştirdikten sonra Msmdsrv.exe işlemi tüm kullanılabilir belleği kullanır...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938077 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Filtre denetimini ve Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 2 (SP2) içeren Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services örneği karşı küp tarayıcı kullanarak. Süzme işlemi ve gözatma işlemi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki sorunlarla karşılaşırsınız:
  • Istemci uygulamasının yanıt vermemeye başlar.
  • Msmdsrv.exe işlemi, tüm kullanılabilir belleği kullanır.

    Not Analysis Services sunucusu bileşeninin Msmdsrv.exe işlemidir.
  • CPU kullanımı yüzde 100 ' dir.

Neden

Bu sorun, SQL Server 2005 SP2'de bir gerileme nedeniyle oluşur. Istemci uygulaması Analysis Services hatalı oturum hesaplamayı güncelleştirmeye devam nedeniyle yanıt vermiyor.

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirme 2 önce yayımlanmıştır. SQL Server 2005 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
936305SQL Server 2005 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 2
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşündüğünüz önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937137SQL Server 2005 Service Pack 2'den sonra yayımlanan SQL Server 2005 derlemeleri
Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri için belirli bir SQL Server hizmet paketlerini oluşturulur. Bir SQL Server 2005 Service Pack 2 düzeltme, SQL Server 2005 Service Pack 2 yüklemeye uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, sonraki SQL Server hizmet paketi ile bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 938077 - Last Review: 22 Haziran 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 2, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbfix kbsql2005as kbsql2005bi kbexpertiseadvanced KB938077 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938077

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com