עדכון תוכנה זמין עבור רכיבי ההתקנה של Windows Vista

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 938371 - View products that this article applies to.
עדכון טכני, 8 באפריל 2008
זוהי הפצה חוזרת של עדכון זה. הגירסה בהפצה חוזרת כוללת שיפורי ביצועים ומהימנות שיחולו גם על מערכות מבוססות Windows Vista וגם על מערכות מבוססות Windows Vista Service Pack 1. העדכון המקורי חל על מערכות מבוססות Windows Vista בלבד. משתמשים שכבר התקינו את Windows Vista Service Pack 1 יתקינו רק את הרכיבים החדשים בעדכון זה שבהפצה חוזרת.

המהדורה של עדכון זה מכילה תיקונים לשתי בעיות:
 • בעיה שנפתרה שבה ביצוע שחזור מערכת בחזרה ל- RTM מיד לאחר עדכון ל- Service Pack 1 עלול לגרום לבעיות באספקת השירות.
 • בוצע שינוי בדרך שבה כונני אתחול מאומתים כדי לשפר את ביצועי זמן האתחול
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מתאר את עדכוני התוכנה המהווים תנאי מוקדם שחל על גירסאות של Windows Vista המוזכרות בסעיף "חל על". עדכונים אלה מהווים דרישה מוקדמת עבור Windows Vista Service Pack 1 (SP1)?. בנוסף, עדכונים אלו מסייעים בשיפור המהימנות בעת התקנה או הסרה של Windows Vista SP1.

מידע נוסף

לפני שתתקין את Windows Vista SP1, נדרשים שניים או שלושה עדכוני תוכנה נוספים. עדכוני התוכנה הדרושים משתנים בהתאם לגירסה של Windows Vista שברצונך לשדרג. עדכון מס' 935509, המהווה דרישה מוקדמת ומצויין במאמר זה חל על הגירסאות Windows Vista Enterprise ו-Windows Vista Ultimate בלבד. העדכונים האחרים המהווים דרישה מוקדמת ומצויינים במאמר זה חלים על כל הגירסאות של Windows Vista.

לפני הפרסום של Windows Vista SP1, עדכונים אלה המהווים דרישה מוקדמת יסופקו לרוב המשתמשים באמצעות Windows Update כחלק מהעדכונים החודשיים השוטפים. עדכונים אלה יותקנו יחד עם עדכונים אחרים שיחייבו אותך להפעיל מחדש את המחשב. לכן, לא יהיה צורך בביצוע נוסף של הפעלה מחדש. שיטת העברה זו תסייע לפשט את תהליך התקנת העדכונים הדרושים.

אם תחליט להתקין את Windows Vista SP1 באמצעות המתקין העצמאי, במקום להשתמש ב-Windows Update, לא תצטרך להתקין בנפרד את העדכונים המהווים דרישה מוקדמת. העדכונים המהווים דרישה מוקדמת יותקנו על-ידי המתקין העצמאי אם הם נדרשים. שלושת העדכונים הבאים נדרשים כדי להתקין את Windows Vista SP1. עם זאת, עדכונים אלה מומלצים אף הם, אם אין בכוונתך להתקין את Windows Vista SP1. עדכונים אלה מסייעים לשפר את המהימנות והביצועים בעת התקנה עתידית של עדכונים יחידים של Microsoft:
 • 935509 עדכון תוכנה זמין עבור גירסאות של Windows Vista הכוללות את התכונה 'הצפנת כונן של Windows BitLocker'
  עדכון מס' 935509 מאפשר לך להגיש שירות הולם למחשבים התומכים בתכונה 'הצפנת כונן של Windows BitLocker'. עדכון זה חל רק על הגירסאות הבאות של Windows Vista הכוללות את התכונה 'הצפנת כונן של Windows BitLocker':
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Ultimate
 • עדכון 938371 מעדכן את Windows Vista כדי להתקין את או להסיר את Service Pack 1 בצורה מהימנה יותר. לקבלת פרטים נוספים, עיין בסעיף 'פרטי העדכון'.
 • 937287 עדכון תוכנה זמין עבור תכונת תוכנת ההתקנה של Windows Vista
  עדכון מס' 937287 מהווה דרישה מוקדמת המכילה עדכונים לתוכנת ההתקנה של Windows Vista. תוכנה ההתקנה היא הרכיב שמטפל בהתקנה ובהסרה של עדכוני תוכנה, ערכות שפה, תכונות אופציונליות של Windows וערכות Service Pack. עדכון זה דרוש כדי להתקין ולהסיר בהצלחה את Windows Vista SP1 בכל הגירסאות של Windows Vista. עדכון זה יהיה זמין באתר האינטרנט Windows Update מייד לאחר פרסום עדכון מס' 935509 ולפני שתפרסם את Windows Vista SP1.

מידע עדכון

המהדורה המקורית של עדכון 938371 מעדכנת כמה רכיבים פנימיים הנדרשים על-ידי Windows Vista כדי להתקין או להסיר את ערכת Windows Vista Service Pack 1 בצורה מהימנה יותר. יש להחיל עדכון זה בנפרד לפני התקנת Windows Vista SP1 כדי להבטיח שניתן יהיה להתקין או להסיר את Windows Vista SP1 מהמחשב. עדכון מס' 938371 דרוש כדי להתקין ולהסיר את Windows Vista SP1 בכל הגירסאות של Windows Vista.

עדכון מס' 938371 זמין באתר האינטרנט Windows Update. כדי להשיג עדכון זה, בצע את הפעולות הבאות:
 1. לחץ על התחל
  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  לחצן התחל
  , לחץ על לוח הבקרה ולאחר מכן לחץ על אבטחה.
 2. תחת Windows Update, לחץ על בדוק אם יש עדכונים.

תנאים מוקדמים

אין תנאים מוקדמים.

חובת הפעלה מחדש

יש להפעיל את המחשב מחדש לאחר החלת העדכון.

מידע על החלפת עדכון

עדכון זה לא מחליף כל עדכון קודם.

מידע הסרת עדכון

אין באפשרותך להסיר עדכון זה.

מידע Windows PE

עדכון תוכנה זה אינו חל על סביבת קדם-התקנה של Windows ?(Windows PE) עבור גרסת ההפצה של Windows Vista. לכן, לא ניתן להתקין את Windows Vista SP1 ב- Windows PE עבור גירסת מהדורה זו של Windows Vista. אם ברצונך להפעיל Windows PE עבור Windows Vista SP1, עליך לבצע התקנה נקייה של Windows PE עבור Windows SP1.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף על מינוח של עדכוני התוכנה, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
824684 תיאור המינוח התקני המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של Microsoft (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מאפיינים

Article ID: 938371 - Last Review: יום שלישי 26 יולי 2011 - Revision: 3.2
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Starter
מילות מפתח 
kbexpertisebeginner kbinfo KB938371

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com