Při stavu databáze pro kolekci webů služby SharePoint Services 3.0 byla nastavena režimu offline, pravděpodobně nelze najít položky, které jsou uloženy v kolekci webů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 938569 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při stavu databáze pro kolekci webů Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 byla nastavena režimu offline, pravděpodobně nelze najít položky, které jsou uloženy v kolekci webů při jejich hledání.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud spustíte kolekce webů služby SharePoint Services 3.0 na serveru je spuštěn také Microsoft Office SharePoint Server 2007. Hledání indexování kolekce webů služby SharePoint Services 3.0 může vyžadovat několik procházení indexu kolekce webů offline.

Řešení

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v Windows SharePoint Services 3.0 Hotfix Package vydanou 25. května 2007. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
937901Popis balíčku opravy hotfix pro službu SharePoint Services 3.0: 25. května 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 938569 - Poslední aktualizace: 25. září 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbwss30postrtm kbexpertiseinter kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB938569 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:938569

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com