Windows SharePoint Services 3.0 site koleksiyonunu veritabanına durumu çevrimdışı ayarlanmış olduğunda, site koleksiyonunda kaydedilen öğe bulunamıyor olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 938569 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 site koleksiyonunu veritabanına durumu çevrimdışı ayarlanmış olduğunda, kendileri için arama yaptığınızda, site koleksiyonunda kaydedilmiş olan öğeleri Bul bağlanamayabilirsiniz.

Neden

Ayrıca, Microsoft Office SharePoint Server 2007 çalıştıran bir sunucuda Windows SharePoint Services 3.0 site koleksiyonunda çalıştırırsanız, bu sorun oluşabilir. Arama, dizin oluşturma Windows SharePoint Services 3.0 site koleksiyonunu çevrimdışı site koleksiyonunda indekslemek için birkaç gezinmeyi gerektirebilir.

Çözüm

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, Windows SharePoint Services 3.0 düzeltme 25 Mayıs 2007 tarihli paketinde giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
937901Windows SharePoint Services 3.0 düzeltme paketi: 25 Mayıs 2007'in açıklaması

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 938569 - Last Review: 25 Eylül 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbwss30postrtm kbexpertiseinter kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB938569 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:938569

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com